Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu

Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste koduKinnisvarakool on välja andnud käsiraamatu „Nõuanded koduostjale. Praktilised nõuanded, kuidas leida unistuste kodu“. Käsiraamat annab praktilist nõu kodu ostmise protsessi algusest lõpuni. Käsiraamatu autor on kinnisvarakonsultant ja koolitaja Tõnu Toompark.

„Kinnisvaramaaklerid tegelevad valdavalt kinnisvaraobjektide ja -omanikega. Kodu osta sooviv inimene jääb enamasti maaklerite tegevusväljast kaugele eemale. Sel põhjusel saigi kokku pandud praktiliste nõuannete kogumik, mis aitab inimest kodu ostmise protsessi igal sammul,“ räägib käsiraamatu autor Tõnu Toompark.

Käsiraamat annab nõu kodu ostmise esimestest sammudest ehk kuidas planeerida ostuotsust lõpetades finantseerimise ja tehingu vormistamisega. Erilist tähelepanu on pööratud ostutehingu finantseerimisele, sest just rahastamise võimalused panevad paika ostetava kodu suuruse, asukoha ja kvaliteedi.

„Kodu ostmine on tavaliselt inimese elu suurima väärtusega rahaline tehing. Valdav osa inimesi teeb kinnisvaratehinguid kõigest kord või paar kogu elu jooksul. Nii ei kogune piisavalt teadmisi ostuprotsessi optimaalseima planeerimise osas. Hästi läbimõeldud kodu ostmise käigus saavutatav napp protsendi või paari suurune kokkuhoid võib eurodes mõõdetuna olla märgatav rahasumma, mis on võrreldav inimese mitme kuu sissetulekuga,“ mõõdab Tõnu Toompark käsiraamatu praktilist väärtust.

Kinnisvarakool OÜ missioon on tõsta kinnisvaraturuosaliste professionaalsust. 2003. aastal asutatud Kinnisvarakool OÜ on kirjastamise kõrval keskendunud kinnisvaraalasele baaskoolitusele maakleritele, hindajatele, avaliku sektori töötajatele, kinnisvaraarendajatele ja eraisikutele.

Täiendav info

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC