Nurgakivi Vibu 14, 16 ja 18 korterelamule

30. aprillil saavad nurgakivi Vibu 14, 16 ja 18 korterelamud Tallinnas. YIT Ehituse rajatavad korterelamud Kalamajas on üks osa suuremahulisest arendusprojektist, millega alustati juba 2006. aastal. Vibu 14, 16, 18 korterelamute ehitustööd algasid 2013. märtsis ja planeeritav valmimise aeg on 2013. aasta detsembris.

Vibu tänavale rajatavad kolmekorruselised korterelamud asuvad kõrgelt hinnatud omanäolise arhitektuuriga miljööväärtuslikus ja arenevas ajaloolises Kalamajas. Korterelamute läheduses leidub hulganisti rohelust parkide näol, linnulennul asuvad kultuurikilomeeter ning lennusadam. Korterelamute rõdud ja terrassid loovad elanikele võimaluse looduslähedaseks ja meeldivaks ajaviitmiseks igal aastaajal.

YIT Ehituse kinnisvara müügi- ja turundusjuhi Ingrit Asavi sõnul on „meeldiv näha, et hakkab teostuma YIT visioon luua Kalamajja lisaks üks terviklik elukeskkond. Antud kortermajade märksõnaks on „privaatsus“ – vaid kuue korteriga kortermajad annavad privaatsuse hindajatele selle õige tunde!“

Vibu tänava korterelamute arhitektiks on AB Ansambel OÜ. Korterid on avarad ja hoolikalt läbi mõeldud plaanilahendusega. Esimese ja teise korruse igal korteril on rõdu ning kolmanda korruse korteritel terrass vaatega Kalamaja pargile. Rajatava hoone kandekonstruktsioon on monteeritav raudbetoon, maja fassaad koosneb monteeritavatest raudbetoonpaneelidest, mis kaetakse vertikaalse puitribistikuga.

One comment on “Nurgakivi Vibu 14, 16 ja 18 korterelamule

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 47 = 52

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

29.11.2021 Detailplaneeringute koostamine ja menetlemine