Pärnu Keskus avab uue maja koos kinoga 8. mail

Moe ja meelelahutuskeskus Pärnu Keskus avab uue maja koos Pärnu esimese kaasaegse kobarkinoga 8. mai õhtul. Uue maja avamine tõotab tulla külastajatele üllatuste- ja põnevusrohke. Õhtu jooksul annab kontserte Hendrik Sal-Saller ning kolmele külastajale loositakse välja nädalavahetuseks uued autod. Sündmus algab suurejoonelise show’ga kell 18.00 ning keskuse uksed jäävad uudistajatele avatuks kuni 22.00.

Pärnu Keskuse eesmärk on ühendada ostlemine ja meelelahutus. Uues majas avab uksed Pärnus kauaoodatud kaasaegne kobarkino – Apollo kino. Delice toidukaupluse näol avaneb kesklinnas uus ning eriline esmatarbekauplus, mis pakub nii mõndagi põnevat teadlikule kliendile. Samuti avanevad mitmed uued söögikohad: Chopsticks, London Bridge sushi&café ja Peccadello café. Peale selle tuleb juurde moodsaid brände nagu Lindex, Denim Dream, Sangar jt. Lisaks uues osas asuvatele kauplustele, uuendatakse ka olemasolevat maja: Pärnu Keskuse Tauluturg laieneb ning suurendab tootevalikut. Hetkel on käimas kaupluspinna ettevalmistustööd H&M avamiseks mõne kuu pärast.

Uus maja toob keskusele juurde 4200m2 kaubanduspinda. Pärnu Keskus koosneb kahest hoonest, mis on omavahel ühendatud üle Aida tänava kulgevate õhuliste galeriidega. Lisaks filmielamustele ning ostlemisele saab keskuse ilusate vaadetega mõnusates kohvikutes ja istumiskohtades aega võtta sõpradega suhtlemiseks, ärikohtumisteks või lihtsalt puhkamiseks. Keskuse juurdeehitusega alustati 2013 aasta kevadel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

79 − = 69

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!