Peetri uue põhikooli projekteerimistööde riigihankele laekus 10 pakkumust

Rae ValdRae vallavalitsuse poolt väljakuulutatud uue põhikooli projekteerimistööde riigihankele laekus tähtajaks 10 pakkumust.

4. veebruaril kella 10- ks laekus 10 pakkumust hinnaskaalas 84 400 – 387 220 eurot.

Vallavanem Mart Võrklaeva sõnul on sel korral hindamiskriteeriumid võitja leidmiseks oluliselt laiemad kui hind. „Tagamaks kvaliteetset, arhitektuurselt kaunist ja samal ajal funktsionaalse saamist, kus lastele on loodud kõik eeldused heaks õpikeskkonnaks, moodustas vaid 45% hinnatavatest kriteeriumidest“, kõneles Võrklaev.

Ülejäänud protsendid hindamiskriteeriumides olid arhitekti kogemus 29% ja sisearhitekti kogemus 26%. „ Ülimalt oluline on see, et meie uut kooli hakkavad looma oma ala tunnustatud spetsialistid“, kommenteeris Võrklaev hindamiskriteeriumide loomise põhimõtet.

Kuna vastavatud hanke võitja väljakuulutamisel pole ainsaks kriteeriumideks hind, vaid ka spetsialistide varasemad kogemused, siis hindamiseks kulub aega rohkem. Niipea kui komisjon on leidnud parima pakkumuse tegija, teavitatakse sellest avalikkust ja alustatakse projekteerimistöödega.

Uus põhikool projekteeritakse 3 paralleeliga ja 648 õpilasele. Ehitustöödega plaanitakse alustada käesoleva aasta sügisel ja kool avada 1. septembril 2016.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

83 − 75 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest