Tallinnas Nõmme piiril algas uue korterelamu müük

KaamosAS alustas koostöös Kinnisvarabürooga ja piirile rajatavas Hõbemetsa elurajoonis teise müüki. Majas on 26 korterit ning kokku planeeritakse elamurajooni 16 kortermaja.

Hõbemetsa on looduslähedane, tihedalt haljastatud , kus majade kõrval on männimets ning terviserajad. Transpordiühendus linnaga on hea, kõik eluks vajalik lähedal ning ökonoomsete majade B-energiaklass tagab soodsad kommunaalkulud.

arendusjuhi Ivar Vahteri sõnul on teine korterelamu osa kavandatavast elamurajoonist, kuhu on kokku planeeritud 16 kortermaja, lastemänguväljakud ja lasteaed. „Hetkel uue juba käib ning võrreldes eelmise majaga oleme tõstnud suurte neljatoaliste perekorterite hulka, kuna sellist tüüpi korterite vastu aina kasvab. Lisaks pakume korteriomanikele tavapärase 2-aastase ehitusgarantii asemel 3-aastast garantiid, mis suurendab kliendi kindlustunnet ehituskvaliteedi osas.“

Korterite müügiga tegeleva Kinnisvarabüroo maakleri Ave Klaseri sõnul läks esimese korterite väga hästi. „Inimesed hindavad Hõbemetsa looduslähedast elukeskkonda, väikeseid maju ning neisse planeeritud liftid on samuti olnud oluline müügiargument.“

Kevadeks lõpetatakse elurajooni viiva esindusliku avenüü rajamine. Tee valgustatakse ning selle äärde istutatakse kaherealine puiestik.

Arenduse tehnilised andmed:

  • Majade energiaklass on B.
  • 3-aastane ehitusgarantii.
  • Igal korteril rõdu.
  • all parklas ning kinnistul.
  • Lift.
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC