Põllumajandusgigant alustas Tartumaal peakontori ehitust

Oilseeds gruppi kuuluv Jatiina OÜ, kes on tunnustatud Saksa põllumajandustehnika tootjate Amazone, Krone ja Deutz-Fahr ainuesindaja Eestis, on allkirjastanud ehitustööde lepingu uue peamaja ehitamiseks. Investeeringu kogumaksumuseks hinnatakse pea 2 miljonit eurot.

10. septembril 2014 allkirjastati ehitustööde leping Jatiina OÜ ja Paide MEK AS’i vahel Jatiina OÜ peamaja ehitamiseks aadressile Kauba tee 10, Tõrvandi, Ülenurme vald, Tartumaa. Ehitustööd algasid möödunud nädalal, 18. septembril ning ehitise eeldatav valmimisaeg on 2015 aasta juunikuus.

Hoonesse on planeeritud muuhulgas müügisaal, tehnika remondisaal, laopinnad ning kontoripinnad läbi kolme korruse.

Jatiina OÜ tegevdirektor Imre Vilt sõnas: “Uue müügikeskuse ehitamine parandab eelkõige kliendile teenuse kvaliteeti ning kättesaadavust. Ettevõtte töö muutub efektiivsemaks, suureneb laopind ning kontori ja töökoja pind. Uue hoone olulisimaks uuenduseks meie klientide jaoks on müügisaal, kus saab esmakordselt Eestis siseruumides põllumajandustehnikaga tutvuda. Kindlasti tähendab laienemine pikas perspektiivis ka uute töökohtade tekkimist.”

Oilseeds Grupi juhataja Veikko Vahar lisas: “Meie jaoks on alati olnud oluline pakkuda klientidele parimat teenindust ja selle nimel näeme iga päev palju vaeva. Usume, et uues hoones suudame end veelgi ületada.”

Lisaks põllumajandustehnika ainuesindamisele Eestis pakub ettevõte ka põllumajandusmasinate hooldust, varuosi ja professionaalset hooldusteenust. Oilseeds Gruppi kuulub lisaks Jatiinale ka AS Oilseeds Trade, Oilseeds Agro OÜ ja Agraar Invest OÜ. Oilseeds Grupp põhineb täielikult eestimaisel kapitalil.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC