Pressiteade: Uus koolitus kinnisvaramaakleritele

Kinnisvarakool: kinnisvara täiendkoolitusJärgmisel nädalal 18/10 alustab Kinnisvarakool maaklerite täiendkoolitusega, mis keskendub maaklerite professionaalsuse tõstmisele. Muuhulgas puudutab koolitus seni Eestis veel avaldamata uus kinnisvaramaaklerite osutatavate teenuste standardit.

„Kinnisvara täindkoolitus rõhub kõikidele olulistele nüanssidele, mis maakleritöös on hädavajalikud,“ kinnitas koolituse üks lektoritest Tõnu Toompark. „Võtame põhjalikult läbi nii majandusvaldkonna üldisemalt, kinnisvaraturu, kindlustamise, ehituse ja planeeringud. Ligi pool koolitusest on suunatud juriidiliste teemade käsitlemisele, millest vastu maaklerid ehk kõige enam vajadust tunnevad.“

Neljapäevane põhjalik koolitus aitab kaasa sellele, et maakleritel oleks võimalik oluliselt täiendada maaklerteenuse kvaliteeti ja seeläbi esindada paremini teenuse tellijate huve.

Muuhulgas sobib algav kinnisvara täiendkoolitus ettevalmistumiseks novembris tulevaks maaklerite kutseeksamiks.

Koolitust viivad läbi pikaajalise praktilise kogemusega lektorid Tõnu Toompark, Evi Hindpere, Igor Fedotov, Urmas Tehver ja Marko Sula. Nii on lektorite summaarne erialane staaž üle poole sajandi pikkune.

Kinnisvarakooli missioon on suunatud professionaalsuse tõstmisele Eesti kinnisvaraturul. Kinnisvarakool pakub hetkel kümmet erinevat kinnisvara- ja majanduskoolitust. Kevadeks see number juba suureneb.

Täiendav info

Tõnu Toompark
Kinnisvarakool OÜ
+372 525 9703
tonu@adaur.ee
www.kinnisvarakool.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

47 − 38 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.11.2021 Kinnisvaraturundus