Pro Kapital: Ervin Nurmela lahkub

Pro KapitalAS Pro Kapital Grupp teavitab, et viimased 12,5 aastat Pro Kapitalis töötanud Ervin Nurmela lahkub alates 01.09.2019 Pro Kapitalist, et keskenduda isiklike ettevõtete juhtimisele. Viimasel kahel aastal vastutas Ervin Eesti elamuarenduse eest, kuulus mitmete grupi tütarettevõtete juhatustesse ning oli ühe tütarettevõtte nõukogu liige.

„Ervin on teinud erakordset tööd Eesti elamukinnisvara projektide välja arendamisel, mis on viimastel aastatel näidanud väga häid tulemusi. Oma juriidiliste ja äriliste teadmiste ning mõtlemisega on ta grupile olnud väga suureks väärtuseks. Mõistame Ervini soovi, peale 12,5 aastat Pro Kapitalis, keskenduda isiklike ettevõtete juhtimisele. Soovin teda tänada tema pikaajalise pühendumuse ja panuse eest grupi tegevusse. Loodame pikaajalisele koostööle Erviniga ka tulevikus,“ sõnas AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi.

Alates 01.09.2019 jätkavad grupi järgmiste tütarettevõtete juhatused ja üks nõukogu järgmises koosseisus:

Pro Kapitali Eesti kontserni ettevõtted:

1. AS Pro Kapital Eesti – juhatus: Allan Remmelkoor

2. OÜ Ilmarise Kvartal – juhatus: Paolo Vittorio Michelozzi, Allan Remmelkoor

3. AS Tondi Kvartal – juhatus: Paolo Vittorio Michelozzi

4. OÜ Marsi Elu – juhatus: Paolo Vittorio Michelozzi

5. OÜ Kalaranna Kvartal – juhatus: Paolo Vittorio Michelozzi

6. OÜ Dunte Arendus – juhatus: Paolo Vittorio Michelozzi

AS Pro Kapital Latvia (Pro Kapitali Läti kontserni ettevõte) nõukogu uue koosseisu osas ning Pro Kapital Vilnius Real Estate UAB ja PK Invest UAB (Leedu kontserni ettevõtete) ning PRO KAPITAL GERMANY HOLDINGS OÜ ja Pro Kapital Germany GmbH (Saksamaa kontserni ettevõtete) juhatuse uue koosseisu osas teeb ettevõte täiendava börsiteate hiljem.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC