Pro Kapital Grupp: Teade vahetusvõlakirjade PKG6 lunastustähtaja pikendamisest

AS teatab, et on pikendanud 382 778 „ Grupp vahetusvõlakiri PKG6 08.03.2015“ vahetusvõlakirja (edaspidi nimetatud kui vahetusvõlakirjad PKG6) lunastustähtaega 2 aasta võrra. Uueks lunastustähtajaks on 08. märts 2021.

Kõik vahetusvõlakirjade PKG6 omanikud nõustusid AS ettepanekuga pikendada vahetusvõlakirjade lunastustähtaega, mistõttu AS Grupp ei lunasta hetkel ühtegi vahetusvõlakirja PKG6.

AS on esitanud Väärtpaberite Keskdepositooriumile taotluse vahetusvõlakirjade PKG6 lunastustähtaja muutmiseks. Kokku pikendati vahetusvõlakirju PKG6 väljalaskehinnas 1 071 778,40 eurot.

Vahetusvõlakirjad kannavad intressi 7% kalendriaastas ja annavad vahetusvõlakirja omanikule õiguse vahetada ühe vahetusvõlakirja ühe AS aktsia vastu. Iga vahetusvõlakirja väljalaskehind on 2,80 eurot vahetusvõlakirja kohta.

AS aktsiate märkimiseks ja võlakirjade vahetamiseks nende vastu peab võlakirjaomanik esitama ettevõttele taotluse vähemalt 10 (kümme) tööpäeva enne vahetuspäeva. Vahetuspäevaks on ükskõik milline tööpäev (iga päev, mis ei ole (a) laupäev, (b) pühapäev, (c) rahvuspüha, (d) riigipüha või (e) muu päev, mil Eesti väärtpaberite keskregistri (EVK) pidaja ei registreeri EVK-s väärtpabereid) kuni võlakirja kehtivuse viimase päevani ehk lunastuspäevani.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 55 = 56

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal