Rakvere Lennuvälja tööstusala hoonestusõiguse seadmiseks korraldatud kirjalikule avalikule enampakkumisele laekus seitse pakkumist kuuelt pakkujalt

Rakvere linnavalitsus kiitis tänasel istungil saabunud pakkumised heaks ning edaspidi sõlmitakse edukate pakkujatega hoonestusõiguse lepingud.

Linnavalitsus otsustas, et 27. augustil kuulutatakse välja uus avalik kirjalik enampakkumine ülejäänud kinnistute hoonestusõigusega koormamiseks.

Rakvere abilinnapea Allar Aron kommenteeris pakkumiste heakskiitmist järgmiselt: „Tööstusalade turundus on keerulisem, kui tavakinnistute müük. Saavutatu on Linnavalitsuse meeskonna kolmveerand aastat kestnud hea töö tulemus.“

Lennuvälja tööstusala suurus on 24 hektarit. Alal asuvad tootmismaaks mõeldud 39 kinnistut ja kaks ärimaaks mõeldud kinnistut Raudtee tänaval.

Suurim tööstusala piirkonda jääv ettevõte on ühtlasi ka Rakvere suurim tööandja uksetehas Jeld Wen Eesti AS. Esimesed ettevõtted on alal juba omategevust alustanud, näiteks ehitusettevõtte Nowap OÜ ning kanalisatsioonide ja veetrasside ehitusega tegelev T.A.K. Ehitus OÜ.

Tööstusala on kergesti ligipääsetav riigi põhimaanteedelt, asudes vaid mõne kilomeetri kaugusel Tallinn-Narva ja Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteedest. Ala läbivad tööstuslikeks vedudeks sobivad rekonstrueeritud asfaltkattega teed, mis võimaldavad ligipääsu nii läbi linna keskuse kui keskust läbimata.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

5 + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

21.10.2021 Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt