Renoveeritud Hotell Palace avas täna taas uksed

EftenTallinna üks vanimaid ja esinduslikumaid hotelle, Hotell Palace avas peale põhjalikke renoveerimistöid täna, 26. juunil taas uksed. Hotelli esimeste külastajate seas oli Hispaanias elav Eesti läbi aegade parim naispikamaajooksja Jane Salumäe, kes viibib kodumaal kuni 30. juunini.

Jane Salumäe sõnul oli ta viimati Eestis möödunud aasta septembris ja äärmiselt hea meel on jälle kodumaad külastada. „Tänane päev on meeldejääv, kuna suur au on olla seotud niivõrd pika ajaloo ja auväärse avamisega,“ lisas Salumäe.

Hotell Palace’i opeeriva TallinnHotelsi tegevjuht Ain Käpp ja hotelli ühe omaniku Capitali tegevjuht Viljar Arakas tutvustasid tänasel avamisel 77-aastase ajalooga renoveeritud äriklassihotelli laiendatud võimalusi.

„Pika ajalooga hotell on saanud uue sisekujunduse, kuid selle klassikaline atmosfäär on säilitatud ka pärast põhjalikke renoveerimistöid. Lisaks on paranenud konverentside korraldamise ning lõõgastumis- ja sportimisvõimalused,“ ütles Ain Käpp.

Hotellis on kokku 79 numbrituba, mis on varasemast avaramad ning sisekujundus on elegantne ja inspireeritud tunnustatud Eesti maalikunstniku Konrad Mäe töödest. Hotelli soklikorrusele on ehitatud treeningsaal, bassein ja saunakompleks. Nii konverentsi kui ka pidulike bankettide korraldamiseks paikneb esimesel korrusel seminariruum, mis mahutab kuni 75 inimest.

Käpa sõnul on Tallinnas Vabaduse väljakul asuv värskete ruumilahendustega Hotell Palace tugev nelja tärni hotell, kus avatakse 20. augustil tipptasemel peakoka Rene Uusmehe juhtimisel ka uus Konrad.

Hotell Palace’i on valminud 1937. aastal ning oli Tallinnas esimene hoone, mis ehitati spetsiaalselt hotelliks. Nõukogude okupatsiooni ajal hotell natsionaliseeriti ning 1959. aastal ehitati hotellile juurde Pärnu maantee poolne tiib. Hoone viimane täielik toimus 1989. aastal.

omandas Hotell Palace’i 2013. aasta veebruaris Scandic Hotels AB-lt ja on tänaseks projekti investeerinud kümme miljonit eurot.

Capitali juhatuse esimehe Viljar Arakase sõnul on Hotell Palace üks tugevaima emotsionaalse väärtusega investeeringuid ettevõtte portfellis. „Ajaloolise Hotell Palace’i kaasajastamine on auküsimus ja anname koos operaatoriga kindlasti parima, et kinnistada Hotell Palace Tallinna konkurentsitihedal hotelliturul,“ sõnas Arakas.

Ehituse peatöövõtja on Oma Ehitaja ning renoveeritud hotelli arhitektiks on R. Valk Arhitektuuribüroo ning sisearhitektiks Vaikla Disain.
Hotell Palace’i omanikud on ja Esraven AS. Hotelli operaator on TallinnHotels, kelle kaubamärgi alla kuulub viis hotelli Tallinna südames: Savoy Boutique Hotell, Hotell Palace, Hotell Bern, Hotell Taanilinna ja City Hotel Portus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC