Riigi Kinnisvara AS sõlmis raamlepingud elektrienergia ostmiseks

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) sõlmis raamlepingud elektrienergia ostmiseks ettevõttele kuuluvatele ja hallatavatele või ettevõtte poolt esindatavatele asutustele kuuluvatele Eestis asuvatele objektidele.

Rahvusvahelise riigihanke tulemusena valiti välja neli elektrienergia müüjat: Eesti Energia AS, Nordic Power Management OÜ, Baltic Energy Partners OÜ/Baltic Energy Services OÜ ja Elektrum Eesti OÜ, kellega sõlmiti raamlepingud 48 kuuks.

Kokku ostetakse raamlepinguga elektrienergiat ligikaudu 160 GWh aastas. Ühtsetel alustel hangivad edaspidi oma elektrienergia koos RKAS-iga veel Haridus-ja Teadusministeerium, Kultuuriministeerium, Keskkonnaministeerium, Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium, Põllumajandusministeerium, Siseministeerium, Sotsiaalministeerium, Välisministeerium, AS Hoolekandeteenused, Riigikogu kantselei, Vabariigi Presidendi Kantselei, Eesti Rahvusraamatukogu ja Eesti Rahvusringhääling.

RKAS-il on õigus lükata tagasi kõik hankelepingu hinnapäringu käigus esitatud pakkumused, kui nende maksumused ületavad ostja eelarves ettenähtud võimalusi või kui pakkumus on keskmise turuhinna hinnatasemega võrreldes ebamõistlikult kõrge.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC