Riigi Kinnisvara: Mustamäe riigigümnaasiumi õppehoone otsib hankega peatöövõtjad

Riigi Kinnisvara / RKAS otsib hankega Tallinna Mustamäe (Akadeemia tee) riigigümnaasiumi õppehoone ehituse peatöövõtjat. Aadressil Akadeemia tee 25 asuv tulevane koolimaja alustab tegevust 2022. aasta 1. septembril.

Tallinnasse rajatava riigigümnaasiumi eesmärk lisaks kvaliteetse gümnaasiumihariduse andmisele on populariseerida ka - ja täppisteadusi, infotehnoloogiat ja ettevõtlikkust.

Koolihoone netopinnaks on koos võimlaga ca 8066 m2. Õpilasi 1080, õpetajaid ning muud personali 120. Teises etapis on ette nähtud laiendus esimese etappi toetavate ruumidega, millega koos suletud brutopind 16 000 m2. Gümnaasiumi ehitust ja sisustust rahastatakse Liidu vahenditest.

Riigi , Haridus- ja Teadusministeerium ja Arhitektide Liit korraldasid Mustamäe riigigümnaasiumi arhitektuurikonkursi (Akadeemia tee 25), mille võitis ideekavandiga „Kuppelmaastik“. Ideekavandi autorid on Alvin Järving, Ott Alver, , Jõnn Sooniste, ning . Mustamäe riigigümnaasiumi arhitektuurikonkursi žüriisse kuulusid esimees Indrek Riisaar Haridus- ja Teadusministeeriumist ning liikmetena Tallinna Linnaplaneerimisameti Paco-Ernest Ulman, Eesti Arhitektide Liidu arhitektid , Rasmus Tamme ja Margus Maiste.

Mustamäe riigigümnaasiumi hanke pakkumuste esitamise tähtaeg on 4. juuni 2021 kell 11.00. Hankedokumendid on leitavad riigihangete registris https://riigihanked..ee/ viitenumbriga 235842.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC