Scandium Kinnisvara: Virtuaalreaalsus muudab korterite ostuprotsessi

Scandium KinnisvaraScandium Kinnisvara on esimesena Eestis valmis saanud virtuaalreaalsuse ehk VR täislahenduse, mis võimaldab ringi käia veel ehitamata korterites. Kasutades VR prille, on võimalik külastada tulevasi kortereid ja üldalasid, katsetada siseviimistluspakette ja kontrollida majast avanevat vaadet.

Virtuaalreaalsus on uus sõna kinnisvaras, mis muudab viisi, kuidas oleme harjunud kortereid ostma. Ligi 85% korteritest ostetakse enne maja valmimist, tihti ka enne ehitustööde algust. Vähem kogenud ostjal on keeruline plaanilt aru saada, millise suurusega saavad olema tulevased ruumid, kui kõrged laed ja millised vaated saavad avanema kõrgematest akendest.

Scandium Kinnisvara pakub esimese Eesti kinnisvaraarendajana VR täislahendust, võimaldades klientidel Tartu DUO Loftide tulevasi kortereid ja ka fuajeesid uudistada juba enne ehitustööde algust. Virtuaalreaalsuses üles ehitatud korterid vastavad täpselt korterite tegelikele mõõtmetele, aknast avaneb reaalne vaade ning sisustus on kokku pandud toodetest, mida kliendid ka tulevikus oma korteritesse soetada saavad.

Kalle Aron, Scandium Kinnisvara tegevjuht: “Virtuaalreaalsus on tulnud, et jääda ja oli vaid aja küsimus, et sellega kinnisvaras tõelist lisaväärtust pakkuda. On tõsi, et täna on eeltöö korterite ülesehitamiseks VR süsteemi päris töö- ja ajamahukas, kuid ehe emotsioon ja klientide kindlustunne, et ostetavast tootest saadakse aru, on seda väärt. Lisaks saab seda väga hästi kasutada juhtudel, kus kinnisvaraobjekt ning klient paiknevad eraldi linnades. Tallinnas elaval investoril ei ole tarvis Tartusse korterit vaatama sõita, piisab meie kontorisse tulekust ja prillide abiga saame ta hetkega Tartus asuvasse majja teleporteerida. Väga mugav lahendus aja väärtust hindavale kiire elutempoga kliendile!”

“Kolmas suur eelis on võimalus katsetada erinevaid siseviimistluspakette. Kui väikese plaadi- või parketinäidise põhjal on kliendil tihti keeruline valikut teha, siis VR-is saab ühe nupulevajutusega võrrelda erinevaid põrandamaterjale konkreetses korteris ning testida vannitoas eriilmelisi plaatimislahendusi. Virtuaalses vannitoas viibimine annab oluliselt teistsuguse vaate, kui vaid 3D pilt või tükike keraamilist plaati,” kommenteeris Aron.

Esialgu on virtuaalreaalsuse lahendus saadaval Scandium Kinnisvara DUO Loftide projektil, lisainfo www.duoloftid.ee. VR saab proovida nii Tallinnas Scandiumi kontoris kui ka Tartus Domus Kinnisvara kontoris.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

68 + = 71

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!