Selveri kett täieneb novembris kolme uue kauplusega

Novembris avab Selver kolm uut kauplust – Viljandis, Peetri alevikus ja Balti jaama reisikeskuses. Viljandi teine Selver avatakse 1. novembril koos ümberehitatud Centrumi keskusega. Pikalt planeeritud Tartu maantee äärde jääv Peetri Selver avatakse 14. novembril ning Balti jaama Selver 28. novembril. Kolmes kaupluses luuakse kokku 137 uut töökohta.

„Kolme uue kaupluse valmimine võib jätta mulje kiirest laienemislainest, mis tegelikult meie eesmärgiks ei ole,“ selgitas Selveri keti juht Andres Heinver. „Tänavuseks Selveri uute kaupluste skooriks jääb viis ning järgmisel aastal plaanime avada vaid ühe või kaks uut poodi,“ lisas ta. „Turg on juba küllastumas ning uusi kauplusi tasub avada vaid väga heades asukohtades.“

Viljandi südalinnas avatavas Centrumi Selveris on 1550 ruutmeetrit üldpinda, millest 1000 ruutmeetrit võtab enda alla müügisaal. Kauplus keskendub eelkõige laiale valikule toidukaubale ning igapäevases sortimendis on üle 8000 toote. Kaupluses saab tööd 30 inimest.

„Centrumi Selver on mõeldud eelkõige kohalikele inimestele, aga hea asukoht kesklinnas ja Viljandi bussijaama vahetus läheduses toob kindlasti kauplusesse ka linna külastajaid,“ rääkis Andres Heinver.

Tallinn-Tartu maantee äärde kerkinud Peetri Selver saab olema üks suuremaid Selveri keti kauplusi – poes on üldpinda ligi 6000 ruutmeetrit, müügisaal võtab enda alla üle 3000 ruutmeetri. Hüpermarketisse on planeeritud nii lai valik toidu- kui tööstuskaupu, lettidelt leiab vähemalt 16 000 erinevat toodet. Kauplus annab tööd 70 inimesele. Lisaks Selverile leiab Peetri keskusest mitu toidukohta, apteegi, lillepoe, lemmikloomakaupluse, postkontori ja pakiautomaadid, öko- ja loodustoodete kaupluse ja mitmed erinevad teenusepakkujad.

„Seda Selverit on ilmselt kõige kauem oodatud, sest juhtub harva, et potentsiaalsed kliendid järjepidevalt kirjutavad ja uurivad, kas kauplus ikka tuleb ja millal valmib,“ kirjeldas Andres Heinver kohalike elanike huvi Peetri Selveri vastu. „Lisaks kohalikele on see kauplus heaks võimaluseks Tallinna poolt Tartu suunas liikujatele, sest uus pood jääb mugavalt maanteelt paremat kätt.“

Balti jaama Selver on tänavu avatavatest kauplustest kõige väiksem – üldpinda ligi 900 ruutmeetrit, millest müügisaal võtab endale pisut üle 600 ruutmeetri. Kauplusesse tuleb müügile igapäevaks tarvilik toidu- ja esmatarbekaup, sortimendis on üle 5000 toote. Kauplus loob 37 uut töökohta. Lisaks Selveri kauplusele tegutsevad reisijate terminalis ka restoran, reisibüroo, postkontor, internetipunt ning teised teenusepakkujad.

„Balti jaama Selver eristub meie teistest poodidest. Sinna ootame eelkõige rongi, bussi ja trolliga liikuvaid inimesi, sest tegu on Tallinna kesklinna ühe olulisema liiklussõlmega. Kindlasti tahame olla ka Kalamaja, Kassisaba ja vanalinna elanike kodupoeks,“ rääkis Andres Heinver. „Kauplus on küll väike, kuid igapäevase toidukauba saab kindlalt kätte.“

Nii Peetri kui Balti jaama Selveritesse tuleb ka SelveEkspressi iseteenindus.

Järgmisel aastal plaanib Selver avada teise kaupluse Narvas koos Astri keskuse laiendusega, ülejärgmise aasta plaanidesse kuulub Viimsi Selver.

Eesti kapitalil tegutsevasse Selveri jaeketti kuulub praegu 40 kauplust erinevates Eesti piirkondades. Selveri kett kuulub börsiettevõtte Tallinna Kaubamaja kontserni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC