Sikupilli Prismast saab homme Eesti esimene 24/7 avatud hüpermarket

Prisma Peremarket ASPrisma teeb jaekaubanduses ajaloolise sammu, avades oma Tallinnas asuva Sikupilli hüpermarketi klientidele ööpäevaringselt.

Sikupilli Prisma alustab uut ajajärku 1. märtsi ööl vastu 2. märtsi, mil uksed on kõigile klientidele avatud ka pärast senist tavapärast sulgemisaega kell 23.00. Kunagi varem ei ole ükski hüpermarket Eestis püsivalt ööpäev läbi avatud olnud.

Prisma tegevjuhi Jussi Nummelini sõnul jälgitakse Sikupilli hüpermarketi puhul Soomes edukaks osutunud eeskuju, kus Helsingi piirkonna tuiksoontel asuvad Prismad on leidnud sooja vastuvõtu ka öistel tundidel.

„Soovime oma klientidele olemas olla hoolimata kellaajast, pakkudes neile oma laia valikut toidu- ja tarbekaupu ööpäevaringselt,“ ütles Nummelin. „Tallinnas ja selle vahetus läheduses elab ja töötab tuhandeid inimesi, kelle jaoks oleks just öine aeg kõige mugavam väiksemate või suuremate ostude tegemiseks. Soovime, et ka nemad saaksid oma ostud sooritada sobival ajal ja mõistliku hinnaga.“

Helsingis küündib tavapärane öine külastajate arv üle pooletuhande ja kliendid on 24/7 formaadi hästi omaks võtnud. Prisma kogub klientidelt infot ja jälgib prooviperioodil inimeste tagasisidet, et teenuseid inimeste vajadustest lähtuvalt kohandada, lisas Nummelin.

Sikupilli Prisma asub Tallinna mitme olulise magistraali ristumispaigas, kuhu pääseb maksimaalselt 15 minutiga igast linnaosast, samuti lähedal asuvatest omavalitsustest nagu Rae, Kiili, Jõelähtme ja Viimsi vald või Maardu linn. Nii on Sikupilli Prismast kuni veerandtunni kaugusel üle 400 000 inimese.

Sikupilli Prisma juhataja Marge Lasnil on hea meel, et just tema pood saab Eestis esimesena pakkuda sellist teenust. Ta kinnitab, et poe töötaja jaoks on öötöö mitmekesine ja ka paremini tasustatud. Samuti on valdav enamus öisel ajal kliente teenindama hakkavast personalist pika öötöö kogemusega.

„Öötöö võimaldab teenida veerandi võrra suuremat tasu ja on mitmekesisem, sest öösel toimub kauba väljapanek, uute väljapanekute tegemine, riiulite ümbertõstmine ning mitmed teised tegevused, mille osakaal päevasel ajal on väiksem. Nüüd lisandub ka kassatöö,“ märkis Lasn. „Paljud ei tea seda, kuid öisel ajal toimub suurtes kauplustes vilgas töö, märtsist lisandub kassade avamisega lihtsalt üks töölõik juurde.“

Lasn tõi välja, et Sikupilli Prismas on igal argihommikul enne avamist kell 8.00 ukse taga vähemalt kümmekond inimest, kes soovivad kas päevaks tööle, öövahetuse järel koju või muul põhjusel kaupa osta.

1.-5. märtsini öisel ajal Sikupilli Prismat külastavate inimeste vahel loositakse välja kümme 50 eurost kinkekaarti.

Prisma Peremarket tegutseb Eestis alates aastast 2000. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku kaheksa kauplust, mis pakuvad tööd enam kui 700 inimesele. Prisma Peremarket kuulub kaubandusketti SOK, mis tegutseb Soome, ja turgudel. Prisma on kõige laiema valiku ja soodsaima ostukorviga poekett Eestis.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC