Supilinna teemaplaneeringu avalik arutelu toimub 11. märtsil

11. märtsil kell 17 toimub linnaplaneerimise ja maakorralduse osakonna nõupidamiste ruumis (Raekoja plats 3, III korrus) avalik arutelu Supilinna teemaplaneeringu avaliku väljapaneku tulemuste tutvustamiseks.

Teemaplaneeringu „Supilinna linnaosa miljööväärtusega hoonestusala kaitse- ja kasutamistingimuste ning linnaosa maa- ja veealade üldiste kasutamis- ja ehitustingimuste täpsustamine ning täiendamine” avalik väljapanek toimus eelmise aasta lõpus. Selle jooksul laekus ettepanekuid eraisikutelt, Supilinna Seltsilt ja Maailma Arhitektuuri Sõprade Seltsilt. Ettepanekud käsitlesid peamiselt Supilinna hoonestuse tihendamise võimalusi, aga ka miljööväärtusi.

Teemaplaneeringu koostamise eesmärk on tagada kaitse- ja kasutamistingimustega Supilinna miljööväärtusega hoonestusala ja seda kujundavate ehitiste, krundistruktuuri, maastikuelementide, miljöö eripära ning avanevate kaug- ja sisevaadete säilimine.

Avaliku väljapaneku jooksul laekunud ettepanekute ja vastuväidete ning linnavalitsuse seisukohtadega on võimalik tutvuda siin:http://info.raad.tartu.ee/webaktid.nsf/web/viited/TLVK2014020400135

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

76 − 66 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine