Suur elamispindade turuülevaade on esitlemiseks valmis

Tõnu Toompark, Adaur Grupp OÜ / Kinnisvarakool OÜOlen taas kokku  pannud igasügisese suure elamispindade turuülevaate. Turuülevaadet käin ettevõtetes esitlemas.

Peaasjalikult Tallinna ja Harjumaa keskses elamispindade analüüsis on uuritud lähemalt, milline on tänane turuseis ja millised tegurid on meid tänasesse päeva toonud.

Tänase päeva kõrval sisalduvad prognoosid, millised võiksid olla olulised tegurid, mis suunavad elamispindade turgu lähitulevikus. Prognoose teeb ülevaade eelolevaks pooleks-pooleteistkümneks aastaks.

NB! Turuülevaade on alalises arengus. St iga järgmine turuülevaade põhineb värskendatud statistiliste andmetel ja uuenenud muul infol.

Turuülevaate esitluse tellimine

Käin turuülevaadet ettevõtetes esitlemas, ülevaate esitlus võtab aega ca 1,5 tundi. Kui Teil on huvi turuülevaate tellimise vastu, kontakteeruge: Tõnu Toompark, +372 525 9703 /tonu@adaur.ee.

Alternatiivina pakun huvilistele võimalust osaleda Kinnisvarakooli turuülevaate seminaril (https://www.kinnisvarakool.ee/koolitused/kinnisvaraturu-ulevaade/), mis toimub 15/11/2016.

Seminaril vaatame 4 akadeemilise tunni kestel analoogselt elamispindade turu hetkeseisu ja tulevikuarenguid.

Seminarile Kinnisvaraturu ülevaade registreerumiseks palun kontakteeruge: Margot Toompark, +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee.

Tõnu Toompark MA
Adaur Grupp OÜ / www.adaur.ee
Kinnisvarakool OÜ / www.kinnisvarakool.ee
+372 525 9703
tonu@adaur.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

32 − = 31

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!