Suure elamispindade turuülevaate esitlus: sügis 2017

Tõnu ToomparkValminud on igasügisene uue suur elamispindade turuülevaade. Traditsiooniliselt heidab ülevaade pilgu kinnisvaraturu telgitagustesse.

Vaatleme, kas millises seisus on kinnisvaraturg, mis on turu siiani toonud ja kas see, mis siia on toonud viib meid ka edasi.

Oluline osa turuülevaatest on pühendatud tänase turu trende määravale uusarenduste segmendile. Vaatame, milline on pakkumine, kui suur on müük ja millises suunas purjetavad hinnad.

Üle ega ümber ei saa märksõnast “buum”. Ülevaate esitluse käigus proovime leida põhjapaneva seisukoha selle sõna kasutamise asjakohasuse osas.

Loomulikult on oma osa prognoosidel. Ülevaade uurib poole-pooleteise aasta perspektiivis toimuvat.

Kas tunned, et selline turuülevaade võiks sinu jaoks kasulikku infot pakkuda? Kui jah, siis palun kontakteeru ettevõttesiseseks elamispindade turuülevaate esitluseks +372 525 9703 või tonu@toompark.ee.

Alternatiivina ettevõttes toimuvale turuülevaate esitlusele on võimalus osaleda Kinnisvarakoolis analoogsel teemat toimuval seminaril. Seminar Kinnisvaraturu ülevaade toimub 30/10/2017. Lähem info Kinnisvarakooli kodulehel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

67 − = 58

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.01.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?