Sweco EST uus ehitusjuhtimise osakonna juht on Hannes Nurk

Sweco ESTAlates 4.05 on Sweco EST OÜ uus ehitusjuhtimise osakonna juht Hannes Nurk. Hannes on töötanud ehituse valdkonnas üle 25 aasta. Eelnevatel aastatel töötas ta muuhulgas ülemaailmse kontserni PÖYRY Eesti tütarfirmas Pöyry OÜ, viimased kolm ja pool aastat tegevjuhina. Hannes Nurk on lõpetanud TTÜ tööstus- ja tsiviilehituse eriala ning omab Volitatud ehitusinsener V (EQF 8) kutsestandardit.

Hannes Nurk loodab, et ta saab kasutada oma kogemusi rahvusvahelisse kontserni kuuluva Sweco EST olemasolevate teenuste paketi avardamiseks. Peamine suund on kasvatada Sweco EST OÜ`s Tellija esindaja teenuste mahtu ja taset. Eesmärgiks on, et olemasolevad ning tulevased Tellijad saaksid kvaliteetse teenuse Tellija esindaja ja projektijuhtimise valdkonnas. Sweco EST jätkab kõikide hetkel pakutud teenustega endisel viisil – kasvatades pakutavate teenuste arvu.

Senine juht Ahto Noor lahkus ettevõttest selle aasta aprillikuus.

Sweco EST OÜ (endine Vealeidja OÜ) on ehitusvaldkonnas tegutsev konsultatsiooni ja järelevalve firma. Ettevõtte põhitegevusteks on Tellija esindamine, omanikujärelevalve, ekspertiishinnangud ning ehitushangete läbiviimine.

Sweco on rahvusvaheline kontsern, mis pakub kvalifitseeritud ja kõrge kompetentsitasemega konsultatsiooniteenuseid. Sweco grupp on Euroopa üks juhtivamaid konsultatsiooni ettevõtteid omades allüksusi 13 riigis, sealhulgas Rootsis, Soomes, Norras, Venemaal, Leedus, Poolas, Bulgaarias ja Slovakkias.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

32 + = 34

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?