Vealeidja OÜ uueks ärinimeks sai Sweco EST OÜ

Sweco ESTSweco EST OÜ on ehitusvaldkonnas tegutsev konsultatsiooni ja omanikujärelevalve firma, mis kuulub 2011. aasta lõpust Sweco AB kontserni. Loomuliku edasiminekuna võeti kasutusele kontserni nimi ning sümboolika.

Sweco on rahvusvaheline kontsern, mis pakub kvalifitseeritud ja kõrge kompetentsitasemega konsultatsiooniteenuseid. Sweco grupp on Euroopa üks juhtivamaid konsultatsiooni ettevõtteid omades allüksusi 13 riigis, sealhulgas Rootsis, Soomes, Norras, Venemaal, Leedus, Poolas, Bulgaarias ja Slovakkias. Sweco visioon on olla oma alal Euroopa hinnatuimaks konsultatsiooniettevõtteks.

Sweco EST OÜ juhatuse esimehe Riho Koosti sõnul on nimevahetus loogiliseks jätkuks ettevõtte arengus ning ühtse korporatiivse identiteeti tugevdamisel Eestis. Sweco kaubamärk on usaldusväärne ning rahvusvaheliselt tuntud ja grupi nime kasutuselevõtt toetab ka meie ekspertide välisturgudel tegutsemist. Plaan on turuosa suurendada konkurentide arvelt. Oma meeskonnale saab lubada higi, verd ja pisaraid aga pulli saab ka kindlasti kinnitas Riho Koost.

Meie praeguste ja tulevaste klientide jaoks tähendab suurem integreerumine emafirmaga laienevat teenuste portfelli. Koostöö võimaldab üha enam piiriüleste teadmiste omandamist, tänu millele pakume ka kohalikul turul innovaatilisemaid, efektiivsemaid ja keskkonnasäästlikumaid lahendusi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC