Sweco Projekt ühendas endaga kaks projekteerimisala ettevõtet

Rahvusvahelisse konsultatsiooniettevõtete gruppi Sweco AB kuuluv Sweco Projekt AS ühendas endaga Eesti projekteerimisala ettevõtted Inseneribüroo KPME OÜ ja KPME A&K Disain OÜ. 

Ühendatud ettevõtete põhitegevus on arhitektuuri ja tarindite projekteerimine koos projektijuhtimisega. Ühendamine laiendab Sweco pakutavate teenuste valikut ja tugevdab ettevõtte positsiooni Eestis. Sweco Projekt AS tegeleb projekteerimise ja konsultatsiooniga ehituse, hoonete, infrastruktuuri, planeeringute, tehnoloogia, energia ning vee ja keskkonna vallas.

Henri Toom, Sweco Projekt ASi juhatuse liige, tegevjuht: „Ühendamise tulemusena hakkame klientidele pakkuma laiemat ja märksa täiuslikumat valikut teenuseid. 2013. – 2014. aasta jooksul hindame ja planeerime turu olukorra paranemist teatud sektorites ja usume pikaajalisse konsultatsiooniteenuse nõudlusse arhitektuuri, tarindite, tehnoloogia, infrastruktuuri, vee ja keskkonna valdkonnas.“

Kalle Rannula, Sweco Projekti arhitektuuri üksuse juht: „Ühinemine Swecoga on meie tulevikuperspektiivi avardanud ja muutnud meid oluliselt konkurentsivõimelisemaks. Seni olid meie tugevad küljed arhitektuur, tarindid ja projektijuhtimine. Nüüd lisanduvad Sweco pikaajalised rahvusvahelised kogemused. Oleme suunanud enda pingutused ekspordile.“

Sweco on rahvusvaheline konsultatsiooniettevõtete grupp, mis tegeleb ehitusliku projekteerimise, keskkonnatehnoloogia ja arhitektuuriga. Grupp annab tööd ligi 9000 inimesele 11 riigis ja prognoositav 2013. aasta müügitulu on 8,8 miljardit Rootsi krooni (üle 1 miljardi euro). Ettevõttel on käsil rohkem kui 30 tuhat eri projekti 80 maailma riigis. Sweco aktsiad on noteeritud Stockholmi börsil NASDAQ OMX.

Inseneribüroo KPME OÜ asutati 1998. aastal ja KPME A&K Disain OÜ 2007.aastal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

73 − 72 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!