Tallinn valis aasta arendusprojektiks ja turismiteoks Hiltoni avamise

HiltonEile toimunud Tallinna ettevõtluspäeva pidulikul vastuvõtul kuulutati välja Tallinna ettevõtlusauhindade 2016 võitjad, kus Olympic Entertainment Groupi poolt teostatud Hilton Tallinn Park hotelli rajamine nimetati nii aasta parimaks arenduseks kui aasta turismiteoks.

Parima arendusprojekti tiitli pälvis OEG Hilton Tallinna Park hotelli arenduse eest. 1969. aastal valminud ning algselt Kungla hotelli nime kandnud 8-korruselise ja 121 numbritoaga amortiseerunud hotellihoone asemele valmis käesoleva aasta suveks 13-korruseline silmapaistev hotelli- ja meelelahutuskompleks, mida opereerib Hilton Worldwide.

Samuti tunnistati Hilton Tallinn Park hotelli avamine aasta parimaks turismiteoks. 4500 hotelliga ligi 100 eri riigis tegutsev Hiltoni kaubamärk on kvaliteedimärgiks üle maailma. Luksusliku kasiino, hotelli ja konverentsikeskuse kombinatsioon on juba tänaseks meelitanud Tallinnasse nii jõukamat puhkusereisijat kui maailmatasemel suurkonverentsidel ja sündmustel osalejaid.

Olympic Entertainment Groupi juhatuse esimehe Madis Jäägeri sõnul on need kaks auhinda suur tunnustus kogu Olympicu tiimile ja sadadele, kelle pikaajaline pühendumine ja töö hotellikompleksi avamise võimalikuks tegi. “Kindlasti on Hilton paljude väliskülaliste jaoks selge kvaliteedimärk ja täiendav motivaator Tallinna tulla, siin puhata, meelt lahutada, töötada või sündmusi korraldada,” lisas Jääger.

Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi eesmärgiks on tunnustada ning väärtustada ettevõtjaid ning kõiki ettevõtlikke inimesi. Nii jagati tublimatele ettevõtjatele välja ettevõtlusauhinnad seitsmes põhikategoorias.

Lisaks parimale arendusprojektile ja turismiteole parimaks koostööprojektiks Connected Health klaster, mille eestvedaja on Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL. Aasta säravaimaks startijaks tunnistati OÜ Velström Vallner Tohver. Aasta töökohtade looja tiitli pälvis OÜ EUROBIO LAB. Vastutustundliku ettevõtja tiitliga pärjati Aktsiaselts Tallinna Lennujaam. Ökouuenduse auhinna pälvis Aktsiaselts Eesti Post (Omniva) poolt juhitud konsortsium E-kviitungi projekti ellukutsumise eest.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC