Tallinna Kaubamaja Grupp: ABC Supermarkets AS-i aktsiate omandamine

Tallinna KaubamajaTäna, 27.04.2020 sõlmis Tallinna Kaubamaja Grupp AS-i tütarettevõte Selver AS lepingu, millega omandab 100% ABC Supermarkets AS-i aktsiatest. näeb ette tehingu lõpuleviimise pärast vajalike kooskõlastuste saamist Konkurentsiametilt ja täiendavate toimingute läbi viimist. ABC Supermarkets AS-i aktsiate nimiväärtuseks on 984 239 EUR (see koosneb 984 239 aktsiast nimiväärtusega 1 EUR).

Tallinna Kaubamaja Grupp AS-i üheks strateegiliseks eesmärgiks on olnud järjepidevalt laieneda grupi jaoks olulises supermarketite äritegevuse segmendis. Tallinna Kaubamaja Grupp AS-i tütarettevõte Selver AS on Eestis tegutsev super- ja hüpermarketite kett, mis kaupleb peamiselt toidu- ja esmatarbekaupadega. Selveri kaupluseketile pandi alus 1995. aastal. Tänaseks kuulub ketti 53 kauplust, neist 22 Tallinna erinevates piirkondades ning suurima teeninduspiirkonnaga e-pood. Tehinguga lisanduvad 16 Comarketi kauplust Harju-, Pärnu- ja Tartumaal, 2 Delice toidupoodi Viimsis ja Pärnus ning Solarise toidupood. ABC Supermarkets AS-i kauplused jätkavad esialgu oma nime ja kaubamärgi all Selver AS-i 100% tütarettevõtetena. ABC Supermarkets AS-i aktsiate omandamine tagab unikaalse võimaluse paremini täita meie klientide ootusi, pakkudes klientidele veelgi kiiremat ja mugavamat poeskäiku lisanduvates seni katmata asukohtades.

ABC Supermarkets AS-i ainuaktsionär ABC Grupi AS on üks suurimaid kapitalil põhinevaid ettevõtete gruppe, mis tegeleb kolme põhitegevusalaga — toidu- ja tarbekaupade jaekaubandus, autode müük ja hooldus ning toidu- ja tarbekaupade hulgimüük. ei hõlma ABC Grupi AS-i omanduses olevaid teisi ettevõtteid peale ABC Supermarkets AS-i.

ei ole käsitletav olulise osaluse omandamisena ega tehinguna seotud isikuga NASDAQ Tallinna Börsi reglemendi osa “Nõuded Emitentidele” tähenduses ega avalda olulist mõju Tallinna Kaubamaja Grupi tegevusele. Tallinna Kaubamaja Grupp AS-i nõukogu ja juhatuse liikmed ei ole tehingutest muul viisil isiklikult huvitatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 7 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine