Teave osaluste omandamiste kohta kahes äriühingus

Nordecon06.02.2015 omandas Nordecon AS 60% suuruse osaluse asutatavas SweNCN OÜ’s, mil sõlmiti ettevõtte asutamiseks vajalik asutamisleping. 40% suuruse osaluse omandas ettevõttes Luksusjaht AS.

Luksusjaht AS’ile kuulub Nordecon AS’is 9,8499% suurune osalus. Luksusjaht AS 100% osaluse omanikule Sven Lennart Alpstålile kuulub Nordecon AS’is 0,0917% suurune osalus.

SweNCN OÜ kavandatavaks majandustegevuseks on elamute ja mitteeluhoonete ehitusteenuse osutamine eelkõige Kesk-Rootsi regioonis läbi Rootsis asutatava 100% suuruse osalusega tütarettevõtte.

SweNCN OÜ osakapital asutamisel on 2500 eurot.

Nordecon AS’i osaluse omandamise eesmärgiks on viia läbi uuringud ja ettevalmistused võimalikuks laienemiseks uuele geograafilisele turule.

03.02.2015 omandas Nordecon AS 46% suuruse osaluse asutatavas OÜ’s Embach Ehitus, mil sõlmiti ettevõtte asutamiseks vajalik asutamisleping.

Embach Ehitus OÜ kavandatavaks majandustegevuseks on tegutsemine töövõtjana hoonete ehituse valdkonnas. Ühingu tegevus on suunatud eelkõige Lõuna-Eesti piirkonna eratellijate ehitus- ja arendusprojektide teenindamisele.

OÜ Embach Ehitus osakapital asutamisel on 2500 eurot.

Nordecon AS’i osaluse omandamise eesmärgiks on paindlikult reageerida muutuvale situatsioonile ehitusturul ja astuda samm lähemale võimalikele klientidele.

Osaluste omandamise näol SweNCN OÜ’s ja Embach Ehitus OÜ’s ei ole tegemist oluliste osaluste omandamisega NASDAQ OMX Tallinna Börsi reglemendi osa „Nõuded Emitentidele“ tähenduses. Osaluste omandamiseks tehtud tehingud ei ole käsitletavad ka tehingutena seotud isikute vahel. Nordecon AS’i nõukogu ja juhatuse liikmed ei ole tehingutest muul viisil isiklikult huvitatud.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted täna Eestis, Ukrainas ja Soomes. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni kuulub lisaks emaettevõttele üle 10 tütarettevõtte. Kontserni 2013. aasta konsolideeritud müügitulu oli 174 miljonit eurot ja puhaskasum 4,6 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd üle 700 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud NASDAQ OMX Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 1 = 7

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.01.2022 Üürikoolitus