Technopolis Ülemiste ASi müügidirektoriks sai Tanel Olek

Detsembrist asus Technopolis Ülemiste ASi müügidirektori ametikohale Tanel Olek, kes varem tegutses Uus Maa Kinnisvarabüroo äripindade tegevjuhina.

„Põhjuseks Technopolis Ülemiste valikul oli asjaolu, et tegemist on parima võimalusega Eestis säärase haardega ettevõtte arengus kaasa lüüa ja olla mõjutajaks ühe terve linnaku käekäigus,“ rääkis Technopolis Ülemiste ASi uus müügidirektor Tanel Olek. „Vähem tähtis ei ole ka kontserni rahvusvaheline mõõde, kus mul on võimalik õppida ja vahetada mõtteid Skandinaavia parimate müügitiimidega, kellele loodan ka Eesti kogemusest midagi väärtuslikku vastu anda.“

„Müük on meie jaoks märkimisväärse tähtsusega valdkond, millest oleneb paljuski Ülemiste City edasine areng ja uute projektide käima lükkamine. Tanel Olekil oli selles vallas ette näidata just õige taust ja kompetents – pea 10-aastane kogemustepagas ärikinnisvara nõustamisel ja vahendamisel erinevates mainekates ettevõtetes,“ selgitas valikut Technopolis Ülemiste ASi juhatuse esimees Gert Jostov. „Usun, et Tanelist saab väät liige meie meeskonda, kes toob endaga palju värskeid mõtteid.“

Uue müügidirektori peamisteks tööülesanneteks on Ülemise City kiire arendamine koostöös Mainor Ülemiste ASiga ning linnaku tuntuse kasvatamine mujal maailmas, eesmärgiga tuua Ülemiste Citysse rahvusvaheliste firmade tugistruktuure.

Tanel Olek on lõpetanud 2003. aastal Tallinna Tehnikaülikooli rahvusvahelise majanduse ja ärikorralduse eriala. Ta oli Uus Maa Kinnisvarabüroo äripindade tegevjuht ning enne seda töötas Seven Real Estate Advisors tegevjuhina. Tanel on alates 2005. aastast Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja juhatuse liige ning oli 2010-2012 selle juhatuse esimees.

AS Technopolis Ülemiste (www.technopolis.ee) kuulub 49protsendilise osalusega AS-le Mainor Ülemiste ja 51protsendilise osalusega Technopolis kontserni emaettevõttele Technopolis Plc. Technopolise Tallinna kontorile anti tänavu veebruaris õigus kasutada keskkonnahoidliku kontori märgist „WWF Green Office”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

68 − = 59

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!