Tootsi Kivi: Elamute vahele tasub projekteerida sillutuskivikattega sõiduteed ja parklataskud

Sillutuskividest saab ehitada sõidu- ja kõnniteid, parklaid, platse ja tänavaid, laduda müüre, treppe ja aiaposte. Tootsi Kivi OÜ pakub betoonist sillutuskive ning paigalduseks kasutab tänapäevaseid tehnilisi lahendusi.

Sillutuskivi eelised

Elurajoonides on tavapärasele sirgele asfaltteele arvestatav alternatiiv. Tootsi Kivi OÜ teab, miks tasub sõiduteedel ja parklates asfaldi asemel betoonist sillutuskive kasutada.

Sillutuskividest saab kujundada elurajoonile sobiva kujuga sõidutee. Kasutaja soovi järgi saab panna tee pöörama, ehitada parkimistaskud sinna, kuhu tegelikult vaja ning haljastustaskutega mõjutada autode liikumiskiirust. Sillutatud ja liigendatud teel aeglasemalt sõitmine aitab muuta elukeskkonda turvalisemaks.

  • Betoonkivi ei kuumene palaval suvepäeval nii nagu asfaltkate, mis kuumutab õhku elamute vahel ja parklates, muutes seal tegutsemise ebamugavaks.
  • Betoonkivist tee taastustöid on lihtne teha. Samad kivid saab tagasi panna nii, et remonditud kohad ei jää näha.
  • Betoonkivi on taaskasutatav ehitusmaterjal.
  • Betoonkivikattega sõiduteele ei jää vesi pidama. Vesi uhtub teekatte kivide vahelt kiiresti tee alumistesse kihtidesse.

Tootsi Kivi OÜ paigaldab 2013. aastast platsidele sillutuskive kivilaoturiga Optimas. Kivilaoturi tehnoloogia võimaldab kive paigaldada kuni viis korda kiiremini kui käsitsi.

2014. aastast kasutame elamurajoonide sõiduteede ja muudele juurdepääsuteede sillutuskivide paigaldamiseks RoadPrinteri kivilaoturit.

Kivide ja seadmete kohta saab infot Tootsi Kivi OÜ kodulehtedelt

  • www.tootsikivi.ee Vanutatud kivid
  • Platside kivilaotur Optimas
  • www.roadprinter.ee Teede kivilaotur RoadPrinter
  • www.roadpavingsystems.ee Tööriistade ja seadmete müük ja rent

Sillutuskividel on lai kasutusala teede ehitamisel. Keskkonnasõbralike ja taaskasutatavate kivide omadusi tasub eelistada asfaldi ees. Tootsi Kivi OÜ tuleb appi paigaldama sillutuskive teedele, tänavatele, parklatesse ja õuealadele. Pakume teenust enda kividega ja rendime seadet koos meeskonnaga kliendi kivide paigaldamiseks.

[nggallery id=5]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

55 − 49 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

Kinnisvara arendusprojekti juhtimine