YIT Ehitus rajab Tallinnasse Mäepealsele 15 korterelamut

AS-i YIT Ehitus rajatavasse Mäepealse elamukompleksi tuleb 15 maja – kokku 600 korterit. Elamud tulevad 4-, 6- ja 8-korruselised. Korterid on 1-4 toalised ning korteri hinnad algavad 28 000 kroonist ruutmeetri kohta. Esimesed kaks maja valmivad 2007. aasta suve lõpus.

„Uus Mäepealse elamukompleks asub väga perspektiivses piirkonnas,” rääkis AS-i YIT Ehitus juhatuse esimees Priit Sauk. „Kogu kompleks Nõmme ja Mustamäe piirialale valmib 4-5 aasta jooksul. Kortereid on erineva suurusega, kuid suur osa nendest on 3-toalised, mistõttu sobib Mäepealse elurajoon eriti hästi peredele.”

„Mäepealse 10 korteritest on osa müüdud, peagi algab järgmise – Mäepealse 12 maja korterite müük,” lausus AS YIT Ehitus kinnisvaraosakonna müügijuht Tõnu Toompark. „Iga korteri juurde kuulub hinna sees panipaik ja parkimiskoht. Mäepealsele pääseb edukalt ka ühistranspordiga – lisaks Kadaka puiesteel juba olemas olevale bussipeatusele on Mäepealse tänavale ette nähtud kaks bussipeatust perspektiivsele bussiliinile.”

Tõnu Toomparki sõnul on Mäepealse piirkond rikas kõikvõimalike sportimisvõimaluste poolest. „Lähikonnas asuvad Nõmme spordikeskus, Harku-Nõmme-Mustamäe rekreatiivala oma liikumisradadega, suusahüppetorn, Nõmme välibasseinid ja Nõmme ujula. Lähedal on ka Tallinna Tehnopargi ärikeskkond ja Tallinna Tehnikaülikool,” lisas Tõnu Toompark.

Aasta pärast valmiva Mäepealse 10 maja korterid on müügis. Maja on ette nähtud vahelduva arvu maapealsete korrustega – neli ja kuus. Hoones on 40 korterit, mille juurde kuulub üks keldriboks igale korterile. Korterite juurde kuuluvad ka lod_ad, terrassid ja prantsuse tüüpi rõdud. Hoones on 2 liftiga trepikoda. Hoonel on keldrikorrus, kus paiknevad lisaks kuuridele ka tehnilised ruumid ja parkla 20-le autole.

AS YIT Ehitus (www.yit.ee) on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis on asutatud 1991. aastal. AS YIT Ehitus kuulub alates 2001. aastast Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuva ettevõtte YIT kontserni, mille kaheksas riigis tegutsevas tütarettevõttes töötab üle 21 000 inimese. AS-i YIT Ehitus ja tema tütarettevõtete netokäive oli 2005. aastal 1,48 miljardit krooni.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

31.01.2023 Üürikoolitus