Tule osale üürilugude konkursil ja võida auhind

KinnisvarakoolKutsume kõiki üürnike ja üürileandjaid osalema Kinnisvarakooli korraldatavale üürilugude konkursil. Kirjuta meile oma naljakas või õpetlik lugu üürimisest või üürile andmisest ja VÕIDA AUHIND.

Kinnisvarakool korraldab 24.08-30.08.15 naljakate üürilugude konkursi. Oma lugusid saab jutustada Kinnisvarakooli Facebooki lehel https://www.facebook.com/kinnisvarakool või saata need otse mailiga Kinnisvarakooli: kool@kinnisvarakool.ee. Mailiga tulnud lood postitame Kinnisvarakooli Facebooki lehele.

Võitja valivad välja Üürikoolituse lektorid Evi Hindpere ja Tõnu Toompark 31.08.15. Võitja saab osaleda tasuta Üürikoolitusel 15.09.15 ning raamatu „Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas“. Kümme Facebookis rohkem Like`i saanud lugu saavad auhinnaks raamatu „Korter üürile – närvesööv hobi või rikkuse allikas“.

Oodatud on iga lugu ja lõbus seik, sest kui me ise oma elu lõbusamaks ei tee, ei tee seda ka keegi teine.

Üürilugude konkursi korraldab Kinnisvarakool OÜ. Kinnisvarakool on on keskendunud kinnisvaraalasele baaskoolitusele maakleritele, hindajatele, avaliku sektori töötajatele, kinnisvaraarendajatele ja eraisikutele.

Lisainfo: Margot Toompark, Kinnisvarakool OÜ, tel: 525 66 55, kool@kinnisvarakool.ee, https://www.facebook.com/kinnisvarakool

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

2 + 8 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?