UPC ja Colliers otsivad omaniku Mustamäe ärikinnistule

Colliers International Advisors ja Ühinenud Kinnisvarakonsultandid koostöös otsivad uut omaniku 57 606 m2 suurusele hoonestatud kinnistule Mustamäel Kadaka tee 76b ja 76c aadressil.

Tegemist on tööstuskompleksiga, kus on ligi 16 000 m2 kasutuskõlblikku katusealust lao ja/või tootmispinda. Valdav osa kinnistust on kaetud asfaltkattega, mis teeb ka ladustamise väljas lihtsaks.

Kinnistul on oma puurkaev ja gaasikatlamaja. Kinnistu on ümbritsetud aiaga ning lihtsalt valvatav.

Kinnistu asub Tallinnas Mustamäel ümbritsetuna kahest suurest Tallinna elamurajoonist Õismäe ja Mustamäe.

Kinnistu paikneb Akadeemia tee ja Kadaka tee ristmiku vahetus läheduses ning seda ümbritsevad mitmed tööstus- ja kaubandusettevõtted.

Kõrvalkinnistul paikneb Leiburi tehas, lähiümbrusest leiame endise Klementi tootmishoone, Konsumi ja endise Säästumarketi kaupluse, samuti mitmeid automüügisalonge ja -platse.

Asukoht sobib ideaalselt linna teenindavale logistikaettevõttele, samuti tootmisettevõttele. Kuna ajalooliselt on piirkond arendatud välja tööstuspiirkonnana, on ligipääs Kadaka teelt suurtele veokitele hea.

Kinnistul on piisavalt büroopinda tugiteenust pakkuvatele üksustele ning parkimisvõimalusi töötajatele. Ühistranspordi peatused jäävad 300 meetri kaugusele.

Vaata enam infot siit.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC