Uus Maa Kinnisvarabüroo lõpetas koostöö Oxford Parkiga

Käesoleval nädalal lõpetasid koostöölepingu Uus Maa Kinnisvarabüroo ja kinnisvaraarendaja Oxford Park, mis tegeleb Raplamaal Juuru vallas asuva Oxford Parki elamurajooni ning Tallinnas Adamsoni tänavale rajatava korterelamu arendamisega.

“Uus Maa Kinnisvarabüroo otsustas lõpetada koostöö, kuna arendaja nägemus protsessidest oli kardinaalselt erinev sellest, kuidas Uus Maa on harjunud koostööd tegema,” ütles Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse esimees Mika Sucksdorff.

“Oxford Parki inglastest juhid on olnud inimestena väga meeldivad, kuid Eesti turul on neil raske läbi lüüa. Nende projektide läbiviimise ja otsuste kiirus ei sobi kohaliku turu konteksti. Uus Maa ei soovi seada ohtu oma ostuklientide ootusi, kuna Oxford Parki objektide arendused võivad jääda venima. Meil puudub kindlus arendatavate objektide algus- ja valmimistähtaegade osas ja me ei saa riskida Uus Maa usaldusväärsusega. Sellegipoolest soovime senistele koostööpartneritele edu ja õnnestumisi,” lisas Sucksdorff.

Uus Maa Kinnisvarabüroo soovib hoida oma renomeed. Korduvalt Eesti parimaks kinnisvarabürooks hinnatud ettevõte on turul olnud pea 20 aastat ning kõik need aastad on olnud edukad tänu sellele, et kliendid on firmat usaldanud ja soovinud ettevõtte teenuseid kasutada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

1 + 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!