Uus Maal täitus 20 aastat

Uus MaaUus Maa toodi turule 1992. aasta kevadel AS SPD kinnisvaravahenduse osakonnana ning 1994. aasta kevadel registreeriti AS Uus Maa Kinnisvarabüroo eraldiseisva ettevõttena.

Uus Maa on üks Eesti juhtivaid kinnisvaraettevõtteid, kus töötab tänaseks enam kui 120 kinnisvaraspetsialisti. Uus Maa on kahel korral (2009, 2010) valitud parimaks kinnisvara konsultatsiooni ja nõustamisfirmaks Eestis tunnustatud ajakirja EUROMONEY poolt. Uus Maa Kinnisvarabüroo kuulub ainukese Eesti kinnisvaraettevõttena ülemaailmse kinnisvaravaldkonna nimesid ja ühinguid ühendava organisatsiooni FIABCI liikmete hulka.

2010. a alustas tegevust Uus Maa Property Advisors (UMPA) ning käesoleva aasta märtsis asutas UMPA Lätis tütarfirma UMPA Latvia, keskendudes esmajärjekorras investeeringute nõustamisele ja konsultatsioonile.

Uus Maa sidusteenuste hulka kuuluvad peale nii elukondliku kui ka ärikinnisvara vahendusteenuse ka kinnisvara hindamine, kolimisteenus, ehitus ja remont, energiamärgise väljastamine, ehituse konsultatsioonid ning Uus Maa Invest ostab klientidelt soodsa hinnaga kinnisvara.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC