Uus Maa Kinnisvarabürool 20 aastat aktiivset tegevust Eesti kinnisvaraturul

22. mai 2012 täitus Uus Maa Kinnisvarabürool 20 aastat aktiivset tegevust Eesti kinnisvaraturul ning seoses juubeliaastaga avalikustas Uus Maa Kinnisvarabüroo 17. Septembril uue kodulehekülje. Uue kodulehekülje suurim fookus on kasutajasõbralikkus. Eesmärgiks oli luua keskkond, kus otsitav on loogiliselt ja hõlpsasti leitav ning kogu info on mugavalt kahe kliki kaugusel.

Olulisemaks uuenduseks saab pidada seda, et  nüüd on  kodulehe külastajal võimalus valida kohe avalehel viibides huvi pakkuv piirkond ning sinna siseneda. Sama valik on olemas ka pakkumiste leheküljelt. Et olla klientidele lähemal ja kättesaadavam on avalehel maakleri kontaktid, kes vastab huviliste kinnisvaraalastele küsimustele ka peale büroo sulgemisaega ning nädalavahetustel märgitud kellaaegadel.

Uus Koduleht tuli avalikkuse ette käesoleval nädalal ning see on jätkuks aasta alguses valminud uuele korporatiivsele identiteedile, mille aitas luua Ministry of Media.

“Soovisime luua kinnisvarakeskkonna, kus klient ei pea mõistatama, millise menüü alt mida otsima peaks. Kui klient ei leia otsitut lihtsalt üles, lahkub ta lehelt ja kaotame väärtusliku kontakti. Nüüd on kõik lihtne ja loogiline. Sisu osas me kärpeid teinud ei ole – kõik oluline on alles; see on nüüd lihtsalt paremini leitav,” ütleb Uus Maa Kinnisvarabüroo turundusjuht Kaie Kass Agcay. “Paari päevaga oleme saanud juba palju positiivset tagasisidet, mis näitab, et oleme õigel teel. Soovime igati olla oma slogani – Meid kliendid soovitavad – tasemel.”

Uus Maa Kinnisvarabüroo kodulehte külastab päevas kuni 2000 kinnisvarahuvilist. 19. augustist 18. septembrini on www.uusmaa.ee leheküljel üle 23 000 unikaalset külastust.

Uus Maa Kinnisvarabüroo on üks Eesti juhtivaid kinnisvaraettevõtteid, kus töötab tänaseks enam kui 120 kinnisvaraspetsialisti. Uus Maa on kahel korral (2009, 2010) valitud parimaks kinnisvara konsultatsiooni ja nõustamisfirmaks Eestis tunnustatud ajakirja EUROMONEY poolt. Uus Maa Kinnisvarabüroo kuulub ainukese Eesti kinnisvaraettevõttena ülemaailmse kinnisvaravaldkonna nimesid ja ühinguid ühendava organisatsiooni FIABCI liikmete hulka.

Uus Maa Kinnisvarabüroo sidusteenuste hulka kuuluvad peale nii elukondliku kui ka ärikinnisvara vahendusteenuse ka kinnisvara hindamine, kolimisteenus, ehitus ja remont, energiamärgise väljastamine, ehituse konsultatsioonid ning Uus Maa Invest ostab klientidelt soodsa hinnaga kinnisvara.

Uus Maa kinnisvarabüroos töötab suurim arv Eesti Aasta Maakleriks valitud kinnisvaraspetsialiste ning ettevõtte meeskond on pühendunud professionaalset teenust hindavate klientide ootuste ületamisele.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC