Vaeküla koolimaja saab värske sisu ning spordihoone

AS ehitusdirektor Igor Gerasenkov ning Elinord OÜ ja Ehituse AS nimel Toomas Tromp sõlmisid  peatöövõttu lepingu Lääne- Virumaal Sõmeru vallas asuva Vaeküla kooli ehitustöödeks summas 53 107 855 krooni ilma käibemaksuta.< ?

Olemas oleva koolihoone peamaja rekonstrueeritakse täies mahus. Lammutamisele läheb kogu sisu ja tagumised tiivad. Alles jäävad ainult trepikojad ja välisseinad. Ehitada tuleb uued katused, raudbetoon vahelaed ja vastavalt ruumilahendusele kandvad- ja mittekandvad siseseinad, uus tööõpetuse- ja sööklaosa ning teised hoone kandevkonstruktsiooni osad.

Ühiselamute rekonstrueerimisel  jäävad vanadest hoonetest alles ainult väliseinad, osaliselt vahelaed ja kandvad seinad.

Lisaks on projekteeritud koolimaja juurde uus spordihoone. Rekonstrueeritakse staadion, rajatakse uued välistrassid ja lahendatakse territooriumi üldplaneering.

Koolimaja saab korda  tuleva aasta 21. juuliks.

Vaeküla kool on viimane neljast riigikoolist, mis jõuab ehituslepinguni ning mille korda tegemises Haridus- ja Teadusministeerium ja AS eelmisel aastal kokku leppisid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

73 − = 72

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest