Värskelt rekonstrueeritud Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool avas uksed

Riigi Kinnisvara / RKASNeljapäeval, 27. augustil avati pidulikult põhjaliku uuenduskuuri läbinud väärika ajalooga Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukooli õppehoone.

Ehitustööde käigus rajati koolikompleks, mis on projekteeritud vastavalt koolis õppivate tundeelu- ja käitumishäiretega laste vajadustele. Ligi 5 100 ruutmeetri suurune koolikompleks koosneb täielikult rekonstrueeritud peahoonest ja uuest spordisaalist.

Koolihoone remont-restaureerimise ja rekonstrueerimise projekti koostas AS Amhold (arhitekt Jane Teresk), ehitustöid teostas Riito Ehituse AS. Kogu ettevõtmist juhtis ja koordineeris Riigi Kinnisvara AS.

Projekti kogumaksumuseks (projekteerimine, ehitamine, sisustamine ja omanikujärelevalve) kujunes ligi 5 miljonit eurot. Summale lisandub käibemaks. Ehitust rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond.

Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Renoveeritud koolimajas on ruumi kuni 140 õpilasele. Ehitustööde ajal tegutses kool Sisekaitseakadeemia ruumides.

K_Patsi_kool
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC