Viimsi Keskuses peeti sarikapidu

Viimsi KeskusHaabneeme kerkivas Viimsi Keskuses peeti täna sarikapidu, millega tänati ehitajaid ja tutvustati kohaletulnutele hoones väärika positsiooni saanud rändrahnu. Keskus, mille põhiüürnikeks on Selver ja My Fitness spordiklubi, avatakse külastajatele juba augustikuus.

Enne pärja pidulikku allatoomist ütles Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS juht Peeter Kütt, et keskus on valmimas kiirelt ja kvaliteetselt. “Tänase sarikapeoga ütleme tänusõnad ehitajatele, kelle töö tulemusena valmib piirkonna suurim kaubandus- ja meelelahutuskeskus,” sõnas Kütt. “Koostöö on meeldivalt sujunud ka vallavalitsuse ja kohalike elanikega, kellelt oleme keskuse arendamiseks saanud vajalikku tagasisidet.”

“Viimsi Keskuse ehitus on kulgenud tempokalt, lähtudes algusest peale eesmärgiks seatud 10-kuulisest valmimistähtajast. Tegemist on väljakutsega, mis nõuab nii ehitajalt kui teistelt partneritelt palju pühendumist ja oskusi,” kinnitas Nordecon AS juhatuse liige Erkki Suurorg. “On näha, et kõik osapooled teevad väga head koostööd, et see 15 000 ruutmeetrine keskus koos 300 parkimiskohaga valmiks õigeks ajaks.”

Selveri keti juhi Kristi Lombi sõnul rajatakse Viimsi kaubanduskeskusesse sealne suurim ja parima valikuga toidupood. “Hüpermarketi rikkalikust sortimendist ei puudu meie oma köögi hõrgutised, värsked kulinaariatooted ning gurmeeosakond,” rääkis Lomp. “Kaupluse avarat, 3500-ruutmeetrist müügisaali jääb aga ainukordsena Eestis ilmestama 22-meetrise läbimõõduga rändrahn.”

Lisaks Selverile avavad Viimsi Keskuses uksed kauplused Sportland, Apollo, GoldTime, XS Mänguasjad, Pro Optika, Biomarket, Koduekstra, Apotheka, veinipood Kruger ning lemmikloomapood Urr ja Nurr. Tulles vastu viimsilaste soovile on keskuses suur valik erinevaid söögikohti. Toiduelamusi pakuvad BabyBack, CHI, Silk Suhi, New York Pizza, Hesburger, Subway ning kaks võluvat aatriumikohvikut – Mademoiselle ja Onu Eskimo Jäätisekohvik. Viimsi spordisõbrad saavad edaspidi trenni teha uues MyFitnessi spordiklubis, lisaks on võimalik piljardit ja bowlingut mängida Kuulsaalis, mille teeb eriliseks nende põnev mängumaa pere noorimatele liikmetele.

Viimsi Keskus rajatakse Tallinna Kaubamaja Kinnisvarale kuuluvale 2,3-hektarilisele kinnistule, mis asub Randvere tee ja Rohuneeme tee ristumiskoha kõrval. Keskuse suurimateks üürnikeks on Selver ning My Fitness spordiklubi, lisaks tulevad sinna erinevad söögi- ja meelelahutuskohad, kauplused ja teenuspakkujad. Vaata ka www.viimsikeskus.ee

Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS on asutatud 1999. aastal. Tallinna Kaubamaja Kinnisvara AS on Tallinna Kaubamaja gruppi kuuluv ettevõte, kuhu kuuluvad veel Kaubamaja AS, Selver AS, Selver Latvia SIA, Kulinaaria OÜ, Tartu Kaubamaja Kinnisvara OÜ, SIA TKM Latvija, KIA Auto AS, AS Viking Motors, KIA Auto UAB, Forum Auto SIA, TKM Auto OÜ, OÜ TKM Beauty, OÜ TKM Beauty Eesti, AS TKM King, Topsec Turvateenused OÜ ning Rävala Parkla AS. Tallinna Kaubamaja grupi 2013. aasta käive oli 499 miljonit eurot. Ettevõtte aktsiad on alates 1996. aastast noteeritud Tallinna Börsil.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.06.2023 Kinnisvara ABC