VP Market avab homme uue T-Marketi Õismäel

22. detsembril Tallinnas Õismäe tee 46 avatav T-Market on Eestis kaheteistkümnes ning esimene, mille hoone kuulub VP Marketile. Avatavas kaupluses on 528 ruutmeetrit müügipinda ja saadaval on ligi 5000 erinevat toodet.

Avatava T-Marketi kontseptsioon on sama, mis kõikides VP Marketi nn soft-discounter tüüpi kauplustes Balti riikides – klientidele pakutakse turu soodsaimate hindadega tooteid.

Järgmise aasta sügiseks laiendatakse kaupluse müügipinda rohkem kui 1000 ruutmeetri võrra ning optimaalse kaubavalikuga lähikauplusest saab Maxima supermarket. Seni vaid Leedus ja Lätis populaarsust kogunud Maxima kauplusformaat annab tarbijatele lisaks soodsatele hindadele ka suurema tootevaliku.

OÜ VP Market tegevdirektori Pavels Filipovsi hinnangul jätkub Õismäel hoolimata suurest konkurentsist turgu. “Keskendume peamiselt lähiümbruse tarbijatele ning selleks asuvad lähimad konkurendid piisavalt kaugel,” ütles Filipovs. “Teeme lihtsalt kaupluse lähedal elavate inimeste elu mugavamaks ja odavamaks.”

Filipovsi sõnul ei jää homme avatav pood Õismäel viimaseks ning piirkond pakub VP Marketile huvi ka edaspidi.

Avamispäeval, kolmapäeval oodatakse külastajaid alates kella 11.00-st, edaspidi iga päev kell 8-22.

Tänavu detsembri lõpus avab VP Market Eestis veel ühe T-Marketi Narvas. Järgmisel aastal avatakse Eestis lisaks üle 20 kaupluse.

VP Market on oma 290 kauplusega Baltimaade suurim esmatarbekaupade müügikett.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?