1Partner: Mis langus? Pool uuest kortermajast müüdi enne kopa maasse löömist

1Partner1Partner rajab 2019. aastal lõpuks Tallinnasse Hiltoni hotelli kõrvale uue kuuekorruselise kortermaja.

Jakobsoni 13 arendaja, 1Partner Advisory juhi sõnul alles algas, aga pooled korterid on juba ette ära müüdud. “See on tõsi, et osade arendusprojektide müügiperiood on Tallinnas pikenenud, aga teised müüakse endiselt väga kiiresti välja. Kesklinna uut elukohta vaatavad inimesed valivad kodu peale hinna kahe teguri järgi – välimus ja asukoht,” rääkis Ääremaa.

“Praegu on moes ja müüvad hästi skandinaavialikud, liigendatud ja erinevaid fassaadimaterjale kombineerivad kortermajad. Jakobsoni 13 arendamisega saab ühtlasi valmis kogu kvartali viimane lagunenud hammas,” lisas Ääremaa.

Uuel Hilton Park hotelli kõrvale kerkival kortermajal on tavalisest luksuslikum fuajee ning suurte terrassidega katusekorruse korterid.

Jakobsoni 13 korterelamu valmib 2019. aasta lõpus. Kuuekorruselise esimesel korrusel on äripinnad ning kõrgematel korrustel 35 rõdudega korterit. Majal on ka maa-alune parkimiskorrus.

Jakobsoni 13 korterelamu projekteeris arhitektuuribüroo Korrus ning sisekujunduse tegi 2018. aasta Sisearhitektide Liidu aastapreemia laureaat Kärt Tähema. arendab 1Partner gruppi kuuluv 1Partner Advisory.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 6 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

16.05.2022 Korteriühistu revisjonikomisjoni töö korraldamine