Aasta maakler 2012

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda valib igal aastal traditsiooniliselt enda liikmete seast välja kinnisvaramaakleri, kes väärib tunnustust ning nimetust AASTA MAAKLER. 2012 aasta Eesti Aasta Maakler kuulutati välja 09.11.2012 toimunud “XI Rahvusvahelisel kinnisvarakonverentsil KINNISVARA 2012” ning see tiitel anti DTZ Kinnisvaraeksperdi elamispindade osakonna juhatajale Ardo Lepp’le.

Aasta Maakler 2012 Ardo Lepp omab töökogemust kinnisvara valdkonnad alates 1999. aastast. Alates 2011.a. oktoobrist töötab ta DTZ Kinnisvaraeksperdis elamispindade osakonna juhatajana. Maakleritöös on Ardo tegelenud peamiselt elukondliku kinnisvara müügi, üüri ja vahendamisega. Samas omab ta laialdast kokkupuudet ka ärikinnisvara tehingutega. Piirkondlikult on talle peamiseks töökohaks olnud Tallinn-Harjumaa-Raplamaa.

Ardo on Eesti Kinnisvaramaaklerite koja liige alates 2000. aastast. Sama organisatsiooni aukohtu asendusliige oli ta aastatel 2008-2012. Alates 2010. aastast kuulub ta Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja juhatusse, kus vastutab kinnisvaramaaklerite koolituse ja kutse andmise eest. Ardo on andnud suure panuse ka Eesti maaklerikutse viimisse Euroopa tasemele, olles Euroopa Liidu standardi “EVS-EN 15733:2010 Kinnisvaramaaklerite teenused. Nõuded kinnisvaramaaklerite teenuste pakkumisele” tõlkimise töögrupi juhiks. Ardo kuulub ka kutseeksami hindamiskomisjoni.

Kolleegide ja klientide arvates on Ardo alati rõõmsameelne ja abivalmis. Eriti tugev on ta juriidilistes küsimustes.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC