Annelinn saab suveks uue spordiväljaku

Tartu suurima elanike arvuga linnaosa keskmesse Annelinna jalakäijate kiirte ristumiskohta hakatakse rajama uut mitmekesiseid sportimisvõimalusi pakkuvat puhkeala. 

Kaunase pst 58a endiste pallimänguplatside asemele ehitatakse multifunktsionaalsed spordiplatsid. Rajatakse korvpalliv äljak, jalgpallisein, paigaldatakse lauatenniselauad ja välitreeningvahendid, rajatakse rulatamise ja trikitamise alad. Umbes 2800 ruutmeetri suurusele spordiväljakule paigaldatakse ka uued pingid ja prügikastid ning jalgrattahoidikud

„Rajatav spordiväljak tuleb üks mitmekesisemaid võimalusi pakkuv spordiväljak Tartus. Seejuures on silmas peetud kõiki vanusegruppe – lastest täiskasvanuteni välja. Usun, et aktiivset kasutamist leiavad nii pallimänguplatsid, aga ka seni Annelinnas puudunud rulatamise ala ja lauatenniselauad. Tänavust liikumisaastat silmas pidades annab uus spordiväljak annelinlastele hea võimaluse kodu lähedal aktiivset eluviisi hakata harrastama,“ ütles abilinnapea Tiia Teppan.

Spordiväljakute ja valgustuse ehituse, pinnase- ja haljastustööde kogumaksumus on 138 790 eurot. Projekteerija on TajuRuum OÜ, ehitaja OÜ TAVT ning välitreeningvahendid koos turvakatenditega paigaldavad Inseneriteenused OÜ ja Destro OÜ, kes esitasid riigihankel ühispakkumuse hinnaga 21 869 eurot.

Tööde valmimise tähtaeg on 23. mai 2014. a. Spordiväljak avatakse lastekaitsepäeval 1. juunil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 35 = 42

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.01.2022 Kuidas edukalt kliendisuhtlust juhtida?