Arco Vara: Arco Vara müüb Bulgaarias asuva ärihoone

Arco VaraArco Vara ASi tütarettevõte Arco Invest EOOD sõlmis eellepingu Bulgaaria pealinnas asuva ärihoone Madrid BLVD müügiks. Tehingu hind on 9,1 miljonit eurot ning lõplik müügidokument allkirjastatakse hiljemalt 6 kuu jooksul.

Arco Vara arendatud äri- ja elamuhoone Madrid BLVD valmis 2010. aastal. Kahe maa-aluse ja 9 maapealse korrusega hoones asub parkimismaja, korterid, kaubanduskeskus ja kontorid. Kõik hoones asuvad korterid on müüdud, kuid Arco Vara tegeles siiani kaubandus- ja kontoripindade üüriga, mida oli kokku ligikaudu 7500 m².

Arco Vara juhi Miko Niinemäe kommentaar: „Kaugemas tulevikus ei saa seda välistada, kuid enne aastat 2026. aastat Arco Vara ärikinnisvara objektidega tegeleda ei plaani. Sarnaselt Eestile keskendume edaspidi ka Bulgaarias ainult kodude ehitamisele. Tehingust teenitud tulu kavatseme investeerida uutesse elamuehituseks sobivatesse kinnistutesse.“

Hoone müügi vormistamiseks asutati kolm ettevõtet: Office Cherkovna EOOD, Oborishte Premium Apartments EOOD ning Trade Center Cherkovna EOOD. Lõppmüügi toimumiseni kuuluvad asutatud ettevõtted 100% Arco Vara grupi koosseisu.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

13.06.2023 Kinnisvaraturu ülevaade 2023 II kvartal