Arco Vara: Kruntide omandamine Sofias

Arco Vara08.07.2015 sõlmis Arco Vara AS eellepingu Ritorex EOOD’ga, mis on Hispaania kinnisvara gruppi kuuluv äriühing, millega omandab krunte kogupinnaga 2470 m2 ja asukohaga Lachezar Stanchev tänav, Iztok’i linnaosa, Sofia.

Vastavalt eellepingule on müüja kohustatud järgneva kuue kuu jooksul viima lõpule kokkulepitud detailplaneeringu kehtestamise, mis võimaldab elamuehitust, ja tagama Hispaania panga kasuks kruntidele seatud hüpoteekide kustutamise.

Tehing on struktureeritud äriühingu Sofia Parkside EOOD, s.o maatükkide ainuomaniku, ainuosaluse omandamisena.

Maatükid asuvad prestiižse Iztok’i linnaosa keskel Novachnitsa jõe ääres, 500 meetri kaugusel metroopeatustest ning modernsest kontorihoonete ja kaubanduskeskuse kompleksist. Vastavalt linna üldplaneeringule jäävad kirdes asuvad munitsipaalmaad rohealadeks.

Tehinguga jätkab Arco Vara AS oma pikaajalist strateegiat Sofia elamispindade turul kohaloleku kinnistamiseks. Omandatud projekti arvestuslik müüdava maapealse pindala suurus on 7800 m2 ja eeldatav toodete hinnaklass kõrgem, kui Manasrtirski Livadi arendusprojektil. Eeldatav on ehituse algus on hiljemalt 2016 II kvartalis ja projekti lõpetamine hiljemalt 2017. aasta lõpuks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

52 − = 45

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!