Baltic Horizon Fund: North Star ärikeskus Vilniuses

Baltic Horizon Fund Fund sõlmis lepingu kinnise investeerimisettevõttega UAB “Prosperus Strategic RE Fund”, mis esindab informeeritud investoreid, ärikeskuse “North Star”omandamiseks Fondi portfelli. Tegemist on Ulonu tn. 2 ja Verkiu tn. 23, Vilniuses asuvate kinnistutega, mille koosseisu “North Star” kuulub.

Ostuhind on 20,7 miljonit eurot ning eeldatav sisenemise tootlus umbes 7,3%. Tehingu lõpuleviimine toimub sügise jooksul ning selle eeltingimuseks on Fondi kapitali edukas kaasamine fondivalitseja Northern Horizon Capital AS poolt korraldatava Baltic Horizon Fondi osakute mitteavaliku pakkumise käigus.
North Star on hea asukohaga büroohoone Vilniuse südalinna lähedal. Selle 10,600 ruutmeetril üüritaval pinnal asuvad erinevad tugevad üürnikud ning ankurrentnikuks on Leedu Riiklik Maksuamet. Bürookompleksi kuulub ka maa-alune 370 kohaga.

“Meil on hea meel lisada North Star meie Vilniuse büroode portfelli ja üldiselt tugevdada fondi positsiooni Balti büroohoonete segmendis,” kommenteeris fondijuht Tarmo Karotam.

Osana tehingust on müüja nõustunud märkima Fondi osakuid 5 miljoni euro ulatuses. Northern Horizon Capital AS kohustub korraldama uute fondiosakute emiteerimise mitteavaliku suunatud pakkumisena mahus, mis saadakse märgitava summa jagamisel osaku viimase puhasväärtusega. Uute osakute emiteerimine ja noteerimine toimub eelduslikult vahetult peale tehingu lõpuleviimist.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC