Bisly Baltikumi regionaalse müügijuhina alustab Andreas Väljamäe

BislyBisly Baltikumi regionaalse müügijuhina alustas augustis tööd Andreas Väljamäe. Varem Ülemiste Citys ärikinnisvara arendavas ettevõttes müügijuhina töötanud Väljamäe hakkab ellu viima Bisly laienemist Balti riikides. „Juhtisin Ülemiste Citys ärikinnisvara arenduse müüki ja võtan Bislysse kaasa oma pikaajalisele kogemuse ja hulga teadmisi selle kohta, millised ootused ning vajadused on ärikinnisvara klientidel.“

Suur osa ärikinnisvara objekte vajab renoveerimist ja kaasajastamist. „Hea uudis on, et ärikinnisvara ja kontorihooneid saab retrofiti käigus muuta intelligentseks ning varustada targa hoone tehnoloogiaga. Automaatikat kasutatakse hoonetes juba täna, kuid Bisly unikaalsus tuleneb just süsteemi tarkusest ja TalTech ülikooli teaduritega koostöös väljatöötatud kontrolleritest ja sensoritest, mis panevad seadmed tööle lähtuvalt kasutajate vajadustest,“ rääkis Andreas Väljamäe. Näitena toob Andreas liikumisanduriga valgustuse, mis ei ole iseenesest enam uudis, kuid kui valgustid arvestavad nii inimkeskse valgustuse põhimõtete kui väljast ruumi paistva valgusega ning automaatselt on juhitud ka valguse tonaalsus, on tegemist juba innovatsiooniga.

„Balti riigid on väga erineval tasemel kui rääkida targa hoone tehnoloogiast. Kui eestlased on innovatsioonile ja uutele seadmetele väga avatud ning proovivad huviga uusi lahendusi, siis näiteks Läti taust on hoopis erinev. Kuna puudub varasem kogemus targa hoone tehnoloogiaga, siis seisab ees suur töö turu ja lõpptarbijate harimisega selle kohta, millised võimalused on tehnoloogia areng meile loonud, et energiat säästa ja muuta hooned energiaefektiivseks,“ kommenteeris Väljamäe.

Eesti on turgudest kõige suurema mahuga, kuid Lätis ja Leedus on meil tegemist täispotentsiaaliga uute turgudega, kus targa hoone tehnoloogia ei tundu olevat veel hoogu sisse saanud.

Bisly on Eestis välja töötatud targa hoone tehnoloogialahenduste ettevõte, mis muudab energia säästmise lihtsaks. 2018. aastal asutatud ettevõte on kasvanud täna Eesti turuliidriks eesmärgiga tagada targa hoone lahenduste kättesaadavust nii era- kui äriklientidele.
Bisly meeskond kasvab kiirelt – 2021. aastal kasvas meeskond 17 inimese võrra ehk 23-ni ning 2022. aastal on lisandunud veel 9 inimest. Seoses arendustegevuse ja ettevõtte kiire rahvusvahelise laienemisega luuakse mitmeid uusi töökohti jooksvalt veelgi.

Bisly hooneautomaatikaga on energia säästmine lihtne ja kõigile kättesaadav. Telli kohe Bisly personaalne DEMO!

Vaata ka

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?