Capital Mill: Harku valla uue kaubanduskeskuse ehitus jõudis viimasesse etappi

Capital MillCapital Milli arendatav Tiskre kaubanduskeskus toob valda sügisest juurde 4800 m2 värsket poepinda, millest lõviosa hakkab kasutama Prisma Peremarket. Ehituse viimasesse etappi jõudmist tähistati äsja Tiskres sarikapeoga.

Capital Milli partner lausus, et tegemist on kogukonnale olulise arendusega, mis toob piirkonda juurde töökohti kui ka häid ostlemisvõimalusi. Keskuse rajamise koguinvesteering on ligi 4,5 miljonit eurot.

vald on hea logistilise asukohaga atraktiivne elukeskkond, mille areng on oluline piirkonna inimestele, aga väärtuslik ka kogu Eestile. Vallas elab ligi 15 000 inimest, kelle jaoks loob keskus oma kodukohas uusi võimalusi ning suurema toidu- ja jaekaupade valiku.
Keskuse juurde rajatakse ka bensiinijaam ning selle kõrval on veel mitu vaba krunti täiendavateks arendusteks,” ütles ta.

Samuel sõnas, et tööd kulgevad planeeritud ajakava järgi, mille kohaselt on plaanis keskus avada sügisel. Hetkel on pooleli veel
gaasitorustiku ning elektriühenduse rajamine, tänavavalgustite paigaldus, vee- ja kanalisatsioonitorustike paigaldus ning katusetööd, pärast mida saab keskenduda siseviimistlustöödele.

Ühekorruselise keskuse ankurüürnik Prisma Peremarket avab oma kaupluse 3600 ruutmeetril. Prisma maajuhi sõnul on Tiskre avamine osa Prisma Peremarketi laienemisplaanidest.

„Meil on heameel uute poodide rajamisega pakkuda tööd nii ehitajatele kui seal töötama asuvatele inimestele. Tiskre Prisma avamine on osa
Prisma Peremarketi lähiaastate laienemisplaanidest nii kaupluste arvu kasvatamisel kui klientidele pakutava Prisma püsivalt soodsa hinnataseme ning kvaliteetse ja laia tootevaliku osas.”

Uus kaubanduskeskus valmib Tiskres aadressil Liiva tee 61. Keskuse ette on juba loodud ka ringtee, mis ehitati välja koostöös valla ja Maanteeametiga. Haljastustööd on planeeritud kevadeks.

Capital Mill on 2008. aastal rajatud ettevõte, mis on keskendunud investeeringule Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse. Ettevõtte tegutsemisaastate jooksul on tehtud kokku investeeringuid koguväärtuses ligi 300 miljonit eurot.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC