Compakt Kinnisvara alustas Kristiines uue arendusprojektiga

Compakt KinnisvaraSaarema ettevõtja Vjatšeslav Leedo omanduses olev kinnisvaraettevõte Compakt Kinnisvara alustas Tallinnas Kristiine linnajaos uue arendusprojektiga.

Tihase Majade nimelises arendusprojektis on kokku kolm energiasäästlikku korterelamut, mis sobituvad hästi ümbruskonnaga ning pakuvad läbimõeldud ja praktilisi ruumiprogramme. Majad on kolme- ja neljakordsed, ruumikate rõdude, katuseterrasside, saunade ning panipaikadega, majades on liftid. Hoonete brutopind on 6890m2 ning kolmes majas on kokku 68 korterit.

Compakt Kinnisvara juhatuse liige Martin Lember tõdes, et nõudlus hea asukohaga, läbimõeldud ja energiasäästlike elamispindade järgi on turul olemas ning seda näitas ka ettevõtte eelmine edukalt ellu viidud kortermajade arendusprojekt Coffee & Cognac Nõmme keskuses.

Tihase Majade arendusprojektis on kahe- kuni neljatoalised korterid ning ruutmeetri hind jääb vahemikku 1900–2500 eurot. Korterelamu on projekteerinud arhitektuuribüroo Architect 11. Hoonete valmimisajaks on sügis 2015.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

9 + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!