Compakt Kinnisvara pani nurgakivi luksuslikule Tihase Majade elamuarendusprojektile Kristiines

Compakt KinnisvaraKinnisvara arendamisega tegelev ettevõte Compakt Kinnisvara pani Tallinnas Kristiine linnaosas valmivale Tihase Majade projektile, mille 68-st korterist on üle kolmandiku juba müüdud või broneeritud.

Compakt Kinnisvara juhatuse liikme Martin Lemberi sõnul paistavad Tihase Majad oma südalinna lähedusele lisaks silma ka põhjalikult läbimõeldud planeeringute, kõrge ehituskvaliteedi ning energiasäästlikkusega. „Piirkonnas kerkivate uusarenduste seas on Tihase Majad ühed eksklusiivseimad, sarnanedes kvaliteedilt meie eelmisele kortermajade projektile Coffee & Cognac keskuses. Need korterid on loodud kõrgete ootustega perele, kes valib kodu pikkadeks aastateks, või kinnisvaraturust keskmisest teadlikumale inimesele, kes otsib väärtust hästi hoidvat investeeringut. Tihase projekti juures hakkavad lisaks välisilmele kohe silma ka korterite planeeringud, mis annavad tunnistust erakordselt õnnestunud koostööst arhitektiga“ rääkis Lember.

Tihase Majade projekt koosneb kahest kolme- ja ühest neljakorruselisest kortermajast, mis kerkivad Kristiine linnaosas aadressidele Tihase 17, Tihase 23 ja Tihase 25. Igal majal on üks trepikoda, lift, majaalune parkla ja panipaigad. Enamikul korteritel on saun ja ruumikas klaasitud rõdu, viimaste korruste korteritel suured terrassid ja erilahendused.

Suurt rõhku on pandud energiat säästvatele lahendustele, et tagada madalad kommunaalkulud – majadel on B-klassi energiamärgis, individuaalne küttekuluarvestus, soojatagastavusega sundventilatsioon jne. Katustele paigaldatakse päikesepaneelid, mis katavad üldelektri kulu ning garaažidesse tulevad laadimispunktid elektriautodele. Kõige pisematele elanikele rajatakse hoovidesse mänguväljakud. Piirkond on vaikne ja peresõbralik – majad asuvad Kristiine roheluse rüpes kesklinna lähedal.

Korterid valmivad 2016. aasta veebruariks. Ruutmeetri on vahemikus 2400-3000 eurot, hind sisaldab parkimiskohta ja panipaika.

Tihase Majade on 2004. aastal asutatud Compakt Kinnisvara, mis tegeleb eelkõige eksklusiivse kinnisvaraga. Ehituse peatöövõtjaks on Saare Erek AS. Mõlemad ettevõtted kuuluvad Tuule Gruppi. Tihase Majade arhitektiks on Mattias Agabus arhitektuuribüroost Architect 11.

Compakt Kinnisvara käimasolevate projektide hulka kuuluvad veel näiteks Tallinna Vabaduse väljaku planeeringu teine etapp, Peetri spordi- ja vabaajakeskus ning Timuka Maja Tallinna vanalinnas, Rüütli tänaval.

Rohkem infot Tihase Majade kodulehelt www.compakt.ee/tihase

Compakt Kinnisvara: Tihase Compakt Kinnisvara: Tihase

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC