Eesti suurim ühisrahastusprojekt – 1 000 000 eurot vaid 48 tunniga

EndoverÜhisrahastusplatvorm Crowdestate kaasas vaid kahe päevaga 1 miljon eurot arendatavasse korterelamusse 47B Loftid, tehes sellest suurima ühekordse ühisrahastuse.

Tallinnas aadressile Tööstuse 47b kerkivasse uusarendusse investeeris 761 märkijat. Nii investeeringu kogusumma kui ka investorite hulk saavutasid ühisrahastamise ajaloo rekordi.

Crowdestate’i juhi Loit Linnupõllu sõnul on investorite jaoks tähtsaimad aspektid usaldusväärne arendaja ja tugev projekt, mis 47B Loftid puhul selgelt olemas on.

on üks tunnustatumaid arendajaid ning oleme üheskoos ellu viinud mitu edukat ühisrahastusprojekti. Ainult tänu varasemale positiivsele kogemusele on võimalik saavutada nii kiire rahastus isegi miljoni eurose kogusumma puhul,” ütles Linnupõld.

Varem on Crowdestate ja Kinnisvara teinud koostööd Lõokese 5, Heina 5, Toompuiestee 13, R. Tobiase 3 ning Raua 25 projektide osas.

Seekordse investeerimisvõimaluse fikseeritud netotulususeks on 13,5% aastas. Keskmiseks investeeritud summaks oli 1325 eurot, väikseimaks 100€ ning suurimaks 20 900€. Investoreid oli kokku 12 riigist üle maailma, neist 73% eraisikud.

47B Loftid on kuuekorruseline äri- ja eluhoone. Maja sise- ja välisilme on inspireeritud New Yorgi loftidest. Hoonet ilmestavad katuseterrassid ja avarad rõdud, kõrged laed, maast laeni aknad, möbleeritud fuajee, saunad ning mitmekesine valik trendikaid siseviimistlusmaterjale. Ülemistelt korrustelt avanevad vaated nii merele, südalinnale kui ka vanalinnale. ehitus on alanud ning see valmib juba uue aasta alguses.

Crowdestate.eu on kinnisvarasse investeerimise platvorm, mis teeb kinnisvarasse investeerimise kättesaadavaks ja taskukohaseks igale soovijale. Projektid, mida ühisrahastusplatvormi kaudu investoritele pakutakse, on valitud, kvaliteetsed ja eelnevalt põhjaliku analüüsi läbinud. Seetõttu on investeerimisotsuse tegemine kiire ja lihtne. Crowdestate platvormiga on tänaseks liitunud juba üle 8400 investori ja rahastatud on 18 projekti kogumahus 6,7 miljonit eurot.

Kinnisvara on 1995. aastal asutatud kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarenduse alal tegutsev ettevõtete grupp, mis tegutseb nii Eestis kui ka väljaspool. Ettevõttel on üle 20 aasta kogemusi nii hoonete rekonstrueerimisel kui ka uusehitiste rajamisel. Ettevõte arendab praegu Tallinna südalinnas ja selle lähiümbruses 9 hoonet.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

63 − 60 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest