EfTEN: EfTEN Real Estate Fund III AS-i ärinime ja põhikirja muutmise, aktsiakapitali suurendamise ja ühinemise äriregistrisse kandmine

28.02.2023 kanti äriregistrisse EfTEN Real Estate Fund III AS-i kui ühendava fondi ja EfTEN Kinnisvarafond AS-i kui ühendatava fondi ühinemine.

Ühinemise tulemusena sai EfTEN Real Estate Fund III AS-ist EfTEN Kinnisvarafond AS-i õigusjärglane ning EfTEN Kinnisvarafond AS kustutati äriregistrist.

Ühinemise tulemusel läksid EfTEN Real Estate Fund III AS-ile üle kõik EfTEN Kinnisvarafond AS-i varad, õigused ja kohustused. Ühinemise bilansipäevaks oli 01.01.2023. Sellest kuupäevast alates on rahvusvahelistest finantsaruandluse standarditest (IFRS) tulenevalt EfTEN Real Estate Fund III AS konsolideeritud aruannetesse lisatud ka EfTEN Kinnisvarafond AS-i ning tema tütar- ja sidusettevõtete tulud, kulud, varad, kohustused ja omakapital.

Ühinemisega seonduvalt kanti äriregistrisse ka fondi uus aktsiakapitali suurus 108 197 960 eurot.

Samuti kanti registrisse EfTEN Real Estate Fund III AS-i uus ärinimi, mis ühinemise järgselt on EfTEN Real Estate Fund AS ning ärinime muutmisega seoses ka põhikirja uus redaktsioon.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?