EfTEN Kinnisvarafond omandab A-klassi büroohoone Riia kesklinnas

Eften suurendas oma Läti kinnisvaraportfelli, ostes oksjonilt A-klassi büroohoone aadressil Lāčplēša 20A.

Hoone on ehitatud 2005. aastal ning vastab A-klassi hoonete kõrgeimatele tehnoloogilistele nõuetele. Kõrgetasemeline viimistlus ning tehnoloogilised seadmed pakuvad üürnikele ideaalset töökeskkonda. 2006. aastal sai arhitektuuribüroo „Kubs“ Lāčplēša 20A kontori- ja ärihoone eest arhitektuuri aasta auhinna. Asudes Lāčplēša ja Tērbatas tänava nurgal, “Terbatas Biznesa Centrs” on hea näide keskkonnasäästlikust ja tipptasemel hoonest.

EfTEN Kinnisvarafond, mida valitseb EfTEN Capital, ostis Riias oma kolmanda ärihoone. „Terbatas Biznesa Centrs“ omandamine mitmekesistab fondi portfelli – lisades kõrgkvaliteedilist, rahavoogu toovat vara kesklinnas,“ lausus EfTEN Capitali Läti tegevjuht Viktors Savins.

“Läti kinnisvara investeeringute suurendamine on osa EfTEN Kinnisvarafondi strateegilisest plaanist,” lisas fondijuht Viljar Arakas.

Pakkudes oksjonil kõrgeimat hinda, 9 miljonit eurot, kuulutati EfTEN Kinnisvarafondi 100% tütarfirma, SIA Emilix, oksjoni võitjaks ning sai sellega õiguse omada vara 60 päeva jooksul.

EfTEN Capitali investeeringuid Lätis haldab SIA, mis on Newcom SIA ja AS EfTEN Capitali tütarfirma. tegutseb alates 2013. aasta aprillikuust, mis tähistab ühtlasi EfTENi sisenemist Läti turule. See on viies EfTEN Capitali valitsemise alla Lätis.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC